X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бельгія.

Завантажити презентацію

Бельгія.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бельгія. Міжнародний туризм Культура Архітектура Релігія

Слайд 2

Слайд 3

Бельгія розташована на північно-заході Європи і межує з Францією, Німеччиною, Люксембургом і Нідерландами. На північному заході Бельгія омивається Північним морем. Ритм бельгійської життя здається по-середньовічному неспішним: чи то справа в старовинних будиночках і замках, то чи є в тому, що більшість жителів країни з усіх видів транспорту воліють велосипед, чи то даний бельгійське пиво всьому причиною ... Країна є буквально осередком історичних пам'яток і архітектурних споруд, безліч яких розкидано практично по всій території Бельгії. У кожному місті Бельгії є старовинні собори чи фортеці, замки або будівлі середньовічних гільдій, що зберігають пам'ять про багатство середньовічної торговельної Фландрії і валлонських графств. Мабуть, у жодній іншій країні Європи не влаштовується стільки свят, як у Бельгії. Щорічно в містах країни проходить безліч різних костюмованих фестивалів та карнавалів. Карнавал у Бінше - один із найяскравіших свят країни - він проводиться перед Великим постом аж з 1394 

Слайд 4

Бе льгія . На півночі омивається Північним морем. На суходолі межує на півночі зНідерландами, на сході – з Німеччиною і Люксембургом, на півдні – зФранцією. Площа країни - 30 510 км² (139 місце у світі), населення - 11 007 020 осіб (відповідно до оцінки на 2011 рік). За густотою населення (354,7 чол. на 1 км2) Бельгія посідає одне з перших місць у світі. Столиця —Брюссель (нід. Brussel, фр. Bruxelles)  населення якого складає 959 тис.осіб (за переписом 2002 р.). Серед інших великих міст слід виділитиАнтверпен, Льовен, Мехелен, Гент, Брюгге, Льєж.

Слайд 5

Брюссель Брюссель

Слайд 6

Фестиваль "Омеганг" Королівський палац в Брюсселі

Слайд 7

У столиці Бельгії - Брюссель варто побачити: площу Гран-плас, відомий фонтан Маннекен Піс, собор Святого Михайла і Святої Гудули, Королівський палац, Гору мистецтв, палац Правосуддя, Атоміум, парк Міні-Європа, та відвідати цікаві музеї: Музей шоколаду і какао, Музей коміксів, Музей пива, Музей музичних інструментів, Музей сюрреаліста Рене Магрітта і Музей Образотворчих мистецтв.

Слайд 8

Замок Veves

Слайд 9

Сад і замок Maze Freyr

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Антверпен - найбільше місто Фландрії і другий за розмірами морський порт у Європі після Роттердаму.

Слайд 13

Розташований на обох берегах річки Шельди. Тут народилися видатні фламандські художники Антон Ван Дейк і Пітер Пауль Рубенс. Основними визначними пам'ятками Антверпена є: Замок Стеен, де розташований музей судноплавства, Центральний вокзал, домініканська церква св. Павла, Фламандська опера, безліч ювелірних магазинів на вулиці Пеліканстрат, Міська ратуша і фонтан Брабо, пам'ятник Довгому Вапперу, Собор Антверпенської Богоматері, Будинок Рубенса, Будинок М'ясників, і, звичайно ж, Королівський музей образотворчих мистецтв.

Слайд 14

Слайд 15

Брюгге - це шоколадна столиця Бельгії, тут є багато цукерень та Музей шоколаду, також варто побачити: Ринкову площу та башту Белфорт, готичний зал в Ратуші, Стару канцелярію, Базиліку Святої Крові, Собор Богоматері, Музей Гронінге, Госпіталь Сент-Янс, музей Ганса Мемлінга, Монастир бегінок і Озеро кохання.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Кафедральный собор Антверпена Обробка собору

Слайд 22

Слайд 23

Найвищий собор Бельгії.Місто Атверпен.

Слайд 24

Антверпен вважається батьківщиною Пітера Пауля Рубенса Пам*ятники Рубенсу

Слайд 25

Слайд 26

Говорять, що закохатись в Бельгію водночас і легко і важко. Легко, тому що тут є саме велике скупчення безмежних художніх скарбниць,кожне з бельгійських міст вирізняється чудовими ратушами і стародавніми площами,оточені виняткової архітектури будинками, мальовничими скверами та парками.

Слайд 27

Це чарівна країна, де життя тече помірно і без метушні.

Слайд 28

Можливо, саме тому бельгійці створили найсмачніші праліне, печуть вафлі з підливою на будь-який смак, винайшли саксофон і варять вишукане пиво, лише для того, щоб не поспішаючи, насолоджуватися кожною миттю життя! 

Слайд 29

 Бельгію складно назвати курортною країною, але все ж найвідоміший курорт унікальних мінеральних вод, відкритих ще стародавніми римлянами, створений саме тут . Іноді здається, що час в Бельгії завмерло на місці. Пануюча релігія країни - католицизм, тому архітектурні пам'ятники її столиці - Брюсселя - представляють собою собори і костели, а також прекрасні королівські палаци, немов розсаджені по акуратним бельгійським вулицями.

Слайд 30

Відпочинок в Бельгії - це чудові архітектурні краси минулих століть, пам'ятки сучасного мистецтва (плавальний басейн "Океадіум", величезна модель молекули заліза Атоміум), католицькі собори і костели, а також затишні ресторанчики, в яких можна пригубити знаменитого бельгійського пива.

Слайд 31

Слайд 32

Кожен, хто хоча б раз подорожував у цій незабутній країні, обов'язково повинен був відвідати містечко Ватерлоо, який знаменитий битвою 1815 між європейськими монархами і Наполеоном. У число визначних пам'яток цього міста можна віднести Музей воскових фігур, штаб-квартиру Наполеона, Панораму та ін Крім Ватерлоо, кожен турист може ознайомитися із містечком Бінш, який знаменитий проведеними в ньому щорічними карнавалами і маленьким курортним містом Спа, що дав назву нашим улюбленим косметичних процедур .

Слайд 33

Головне туристичне багатство Бельгії - це невеликі містечка з багатим середньовічним спадщиною, католицькими костьолами і церківками, королівськими замками і милими, затишними ресторанчиками, які мирно сусідять з архітектурою минулих століть.

Слайд 34

Подорож в цю країну - мрія для тих, кому до душі спокійний, комфортний відпочинок, пізнавальні екскурсії і приємну компанію в пабі за склянкою пива і душевним розмовою.

Слайд 35

Релігія Конституція Бельгії гарантує свободу віросповідання. Більшість віруючих (близько 75% населення) - католики. Офіційно визнані також іслам (250 тис. осіб), протестантство (близько 70 тис. осіб), юдаїзм (35 тис. осіб), англіканство (40 тис. осіб),православ'я (20 тис. осіб). Протестанти живуть в основному в Брабанті та Генті. Єврейська громада зосереджена в Брюсселі таАнтверпені.

Слайд 36

Культура Офіційні мови — нідерландська, французька й німецька. На півночі, у Фландрії, розмовляють здебільшого нідерландською (55 % людності країни); на півдні, у Валлонії — французькою (32 %); 11 % бельгійців двомовні; на самому сході Валлонії — німецька (0,6 %). У Брюссельському регіоні розмовляють французькою й нідерландською мовами. У Фландрії за офіційну мову править тільки нідерландська, у Валлонії — французька (на землях Німецькомовної громади ще й німецька), а в Брюсселі за офіційні вживають французької та нідерландської мов.

Слайд 37

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія