X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Австрія"

Завантажити презентацію

"Австрія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота учениці 10 класу Шаравської Яни Австрія

Слайд 2

Австрія,повна офіційна назва – Австрійська Республіка – держава в центральній Європі. Населення 8,46 мільйонів чоловік Столиця Відень Офіційна мова Німецька Державний устрій Федеративна парламентська республіка Президент Гайнц Фішер Канцлер Вернер Файманн

Слайд 3

Незалежність Проголошено 27 липня 1951 Вступ до ЄС 1 січня 1995 Площа Загалом 83 871 км² (112) Води (%) 1,3 % Населення оцінка 2011 р. ▲ 8 414 638[2] (92) перепис 2001 р. 8 032 926 Густота 99 чол,/км² (78)

Слайд 4

За Конституцією, Австрія є федеративною республікою, що складається з 9 земель (нім. Bundesland). Столиця Австрії — Відень є окремою федеральною землею. Землі Австрії Федеральні землі розділяються на округи (аналог районів в сучасній Україні). Загалом у Австрії 84 округи. Кожний округ розділяється на громади (аналог сільрад в сучасній Україні або районих рад у містах), кожна з яких може складатися з кількох населених пунктів.

Слайд 5

Прапор

Слайд 6

Герб

Слайд 7

Топографічна карта

Слайд 8

Зальцбург - друге за величиною місто Австрії, більшості людей відомий як батьківщина Моцарта. Проте місто придбало популярність ще задовго до народження великого композитора. Зальцбург, назва якого перекладається з німецького як «сіль-град», виник недалеко від родовища кам'яної солі. Добувати її почали в глибокій старовині Визначні місця Австрії .

Слайд 9

Одна з яскравих особливостей австрійської столиці Відня - багаточисельні пам'ятники композиторам, що жили тут в різний час: Глюку, Моцарту, Бетховену, Шуберту, Брамсу, Штраусу, Кальману, Брукнеру, Малеру.

Слайд 10

Головні ворота Хофбурга у Відні. Хофбург - цілий комплекс споруджень різних архітектурних стилів, що створювався в 13-19 століттях. Тут розміщувалися Віденська резиденція і двір династії Габсбургів.

Слайд 11

Собор Святого Стефана - один з красивих не лише в Австрії, але і у всій Європі. Собор вважається символом Відня. Головна пам'ятка Відня - шедевр готичної архітектури, собор Святого Стефана, зведений в 14-15 століттях. Перлиною віденського бароко називають побудований на початку 18 століття палац Бельведер - колишня літня резиденція принца Євгенія Савойського. Інша літня резиденція - імператорської сім'ї Габсбургов - Шенбрунн (кінець 18 століть) відрізняється своїми прекрасними парадними залами і дивним парком.

Слайд 12

Гора Шафберг Верхня Австрія. На березі красивого гірського озера розташувався літній курорт Санкт-Вольфганг. Озеро оточене пологими гірськими схилами, покритими лісами. На крутих вуличках містечка безліч магазинчиків, де, продаються оригінальні сувеніри - фігурки з мила (старовинний промисел місцевих ченців-бенедиктинців).

Слайд 13

Тироль. Вигляд на Тірольські Альпи. Для південного Тироля характерний високогірний альпійський рельєф з льодовиками і снежниками висотою до 3774 м (гора Вільдшпітц). У Тірольських Альпах добре і влітку, і зимою, особливо Тироль залучає гірськолижників. У головному місті Тироля двічі проводилася Біла Олімпіади (1964, 1976).

Слайд 14

Штумберг округу Швац у землі Тіроль, Австрія.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

гора Цугшпитце

Слайд 19

вершина Гросглокнер

Слайд 20

Національна опера у Відні

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Дякую за увагу)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія