X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Алжир"

Завантажити презентацію

"Алжир"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Географічне положення Знаходиться Алжир на півночі Африки. Найбільша держава континенту. Загальна площа країни 2381740 км ².

Слайд 3

Державний прапор Складається з двох вертикальних смуг однакової ширини зеленого і білого кольору. У центрі розташовані червона зірка і півмісяць. Прапор прийнятий 3 липня 1962

Слайд 4

Герб

Слайд 5

Державний устрій: Офіційна назва - Алжирська Народна Демократична Республіка. Глава держави - Президент. З квітня 1999 президент -      Абдельазіз Бутефліка.

Слайд 6

Економіка Основа економіки Алжиру-газ і нафту. Вони дають 30% ВВП, 60% дохідної частини держбюджету, 95% експортної виручки. За запасами газу Алжир займає 8-е місце в світі і 4-е місце в світі з експорту газу.

Слайд 7

Валюта Алжирский ДИНАР Алжирський ДИНАР

Слайд 8

Населення Чисельність населення - 34,2 млн Річний приріст - 1,2% Етнічний склад - араби 83%, бербери 16%, інші менше 1%. Мови - арабська офіційний, берберські діалекти, поширений французька. Релігія - мусульмани-суніти 99%, інші 1%. Грамотність - 79% чоловіків, 60% жінок

Слайд 9

Освіта та охорона здоров'я Алжир домігся помітних досягнень в галузі освіти. У країні функціонують 8 університетів, 170 інших вищих навчальних закладів, 700 центрів професійно-технічної освіти. З 1974 року введено безкоштовне медичне обслуговування.

Слайд 10

Клімат Клімат Північного Алжиру - субтропічний середземноморський. Клімат Алжирської Сахари - тропічний пустельний, опадів менше 50 мм в год.Речная мережа розвинена слабо.Растітельний покрив і грунти Північного Алжиру типово середземноморські. Серед лісів і чагарників виділяються масиви коркового дуба, в напівпустелі - трава альфа.

Слайд 11

Столиця Алжир

Слайд 12

Улюбленим об'єктом туристичного уваги в Столиці Алжиру по праву можна назвати Касба - стародавню фортецю, що дісталася алжирцям у спадок від турецького присутності. Це своєрідне місто в місті, де будинки немов виростають над вузенькими вуличками і туляться один до одного, закриваючи сонячне світло. Проте ні зелені, ні площ вам побачити не вдасться, тому що тут цих міських атрибутів просто немає.

Слайд 13

Пляж Сіді Феруш

Слайд 14

Цікаві факти про Алжир  80% країни займає її величність пустеля Сахара. В Алжирі є природне озеро, наповнене чорнилом, які можна використовувати для письма. На алжирському автомобілі державний номер спереду білого кольору, а ззаду - жовтого. На алжирському автомобілі державний номер спереду білого кольору, а ззаду - жовтого. Алжирські наречені за час весілля міняють до 12 суконь. Алжирська народна демократична республіка насправді одне з наймолодших держав - йому всього лише 50 років.

Слайд 15

Озеро наповнене чорнилом

Слайд 16

Дякую за увагу!!! Підготувала учениця 10 класу Штик Марія

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія