X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Трансформатор"

Завантажити презентацію

"Трансформатор"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трансформатор. Види трансформаторів Підготувала учениця 11-А класу Мороз Дарина

Слайд 2

Енергія – це кількісна міра руху і взаємодії всіх форм матерії. Будь – який вид енергії має свого носія. Наприклад, механічною енергією володіє вода, що падає на колесо гідротурбіни, заведена пружина ; тепловою – нагрітий газ, пара, гаряча вода.

Слайд 3

З усіх видів енергії найчастіше використовується електромагнітна, яку на практиці називають електричною.

Слайд 4

Трансформа тор (від лат. transformo — перетворювати) — пристрій для перетворення параметрів (амплітуд і фаз) напруг і струмів

Слайд 5

Трансформатори широко застосовуються в лініях електропередач, в розподільних та побутових пристроях. 

Слайд 6

Найпростіший трансформатор складається з обмоток на спільному осерді. Одна з обмоток під'єднана до джерела змінного струму. Ця обмотка називається первинною. Інша обмотка, вторинна, служить джерелом струму для навантаження. Створений струмом у первинній обмотці змінний магнітний потік викликає появу електрорушійної сили у вторинній обмотці, оскільки обидві обмотки мають спільне осердя. 

Слайд 7

Співвідношення е.р.с. у вторинній обмотці й напруги на первинній залежить від кількості витків у обох обмотках. В ідеальному випадку: *де індексом P позначені величини, що стосуються первинної обмотки, а індексом S — відповідні величини для вторинної обмотки, U — напруга, N — кількість витків, I — сила струму.

Слайд 8

Схематична будова ідеального трансформатора Підключення трансформатора у схемі

Слайд 9

Трансформатори розрізняють

Слайд 10

За рівнем потужності Малої потужності, з номінальною потужністю 5 кВ · А і нижче у трифазних і 4 кВ · А і нижче у однофазних; силові однофазні та трифазні трансформатори більшої потужності.

Слайд 11

За призначенням Силові трансформатори; Трансформатори живлення; Вимірювальні трансформатори;

Слайд 12

За кількістю фаз Одно- і трифазні; трансформатори з числом фаз більше трьох зустрічаються тільки в деяких спеціальних схемах.

Слайд 13

За кількістю обмоток у фазі Одною, двох- і з багатьма обмотками.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика