X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Трансформатор Електростанція

Завантажити презентацію

Трансформатор Електростанція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трансформатор Електростанція

Слайд 2

Трансформа тор — пристрій для перетворення параметрів (амплітуд і фаз) напруг і струмів.

Слайд 3

Трансформатор — статичний електромагнітний пристрій, що має дві або більше індуктивно зв'язані обмотки і призначений для перетворення за допомогою електромагнітної індукції однієї або кількох систем змінного струму в одну або декілька інших систем змінного струму без зміни частоти системи змінного струму.

Слайд 4

Найпростіший трансформатор складається з обмоток на спільному осерді. Одна з обмоток під'єднана до джерела змінного струму. Ця обмотка називається первинною. Інша обмотка, вторинна, служить джерелом струму для навантаження. Створений струмом у первинній обмотці змінний магнітний потік викликає появу е.р.с. у вторинній обмотці, оскільки обидві обмотки мають спільне осердя. Співвідношення е.р.с. у вторинній обмотці й напруги на первинній залежить від кількості витків у обох обмотках. В ідеальному випадку де індексом P позначені величини, що стосуються первинної обмотки, а індексом S — відповідні величини для вторинної обмотки, U — напруга, N — кількість витків, I — сила струму.

Слайд 5

Електроста нція  — промислове підприємство або комплект обладнання для вироблення електроенергії з різних форм первісної енергії.

Слайд 6

Електростанції, що продукують у великій кількості тепло для потреб споживачів, називаються теплоелектроцентралями. Залежно від виду первісної енергії, електростанції поділяються на: класичні теплові, атомні теплові, гідроелектростанції, A також такі, що використовують: як первісну енергію тепло надр Землі — геотермальні електростанції, сонячну енергію (сонячні електростанції), кінетичну енергію вітру (вітрові електростанції).

Слайд 7

Поки що широкого розповсюдження не набули електростанції, які використовують різницю температури різних шарів морської води, енергію морських хвиль і припливів. Понад 60% світової електроенергії виробляють класичні теплові електростанції, близько 17% — атомні і близько 20% — гідроелектростанції. Хмельницька АЕС, Україна

Слайд 8

Сонячні електростанції

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика