X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розвиток засобів звя’зку"

Завантажити презентацію

"Розвиток засобів звя’зку"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток засобів звя’зку Підготувала Кравченко Дарина

Слайд 2

Йоган Вінклер. Електрозв ’язок

Слайд 3

Електрозв‘язок У шотландському журналі" The Scot's Magazine "1 лютого 1753 з'явилася стаття, підписана тільки ч.м. (в Згодом з'ясувалося, що її автор Чарльз Морісон - учений з м. Ренфрю), в якій вперше була описана можлива система електрозв'язку. Пропонувалося підвісити між двома пунктами стільки неізольованих дротів, скільки букв у алфавіті. Дріт в обох пунктах прикріпити до скляних стійок, щоб кінці їх звисали і закінчувалися Бузиновими кульками, під якими на відстані 3-4мм розташувати букви, написані на папірцях. При тому, що в пункті передачі кондуктор електростатичної машини наелектризовував би кульку і на іншому кінці дроту кулька притягувала б потрібну букву.

Слайд 4

В 1792 Женевський фізик Жорж Луї Лесаж описав свій проект лінії електричного зв'язку, заснованої на прокладанні 24 мідних неізольованих дротів у глиняній трубі, всередині якої через кожні 1,5 ... 2м встановлювалися б перегородки-шайби з глазурованої глини або скла з отворами для дротів. Останні, таким чином, зберігали б паралельне розташування, не стикаючись між собою. За однією непідтвердженою, але досить імовірною версією Лесанж в 1774 р. в домашніх умовах провів кілька вдалих дослідів телеграфування за схемою Морісон - з електризації Бузиновий кульок, Передача одного слова займала 10 ... 15 хв, а фрази 2 ... 3 години.

Слайд 5

Семафорний телеграф

Слайд 6

Електростатичний телеграф

Слайд 7

Електромагнітний телеграф

Слайд 8

Трубка Белла

Слайд 9

Перший радіоприймач

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика