Презентація з фізики на тему: "Електромагніти в техніці" учениці 7(11) Б класу Бургені Наталії
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Вирощування грибів в теплицях – економічно вигідне господарство Підготувала учениця 6 класу Шаталова Дар’я
Вирощування грибів в теплицях – популярний напрям культивування невибагливих гливи та шампіньйонів. Велика кількість грибів на прилавках міста не впливає на зниження ціни на смачний продукт. Гриби – завжди бажані гості на святковому столі. Та й у будні дні іноді хочеться побалувати сім’ю кулінарними шедеврами з білосніжних печериць або сріблястих глив. Завдання дослідення
Якою повинна бути теплиця для грибів Загальні вимоги для вирощування грибів Вирощування печериць в теплиці Коли збирати врожай печериць Як виростити гливи в теплиці Зміст
Гриби – відносно невибаглива культура. Лише окремі сорти висувають підвищені вимоги до освітлення, температурного та вологісного режиму. Якою повинна бути теплиця для грибів ?
Основна маса грибів здатна активно рости в плівкових теплицях, конструкціях зі скляним покриттям, теплиці з полікарбонату та ін. Зручно використовувати в зимовий період порожні стаціонарні теплиці, призначені для вирощування навесні ранніх овочів. Що стосується вимог до місця розведення культури, необхідно витримати ряд умов, тоді рясний урожай вам гарантований.
Правильне освітлення. Гриби люблять приглушене світло. Прямі сонячні промені можуть призвести до висушення субстрату і загибелі грибниць. Захистити гриби від прямих сонячних променів можна шляхом затінення стінок і даху конструкції захисною маскувальною сіткою або фарбуванням вікон крейдяним розчином. Оптимальний температурний режим. Гриби не терплять спеки. Низькі температури стимулюють утворення нових тіл. Оптимальний рівень вологості. Сприятливим вважається мікроклімат з високим рівнем вологи 80-90% Загальні вимоги для вирощування грибів ?
Запорукою багатого врожаю печериць служить грамотно сформована основа і якісний посадковий матеріал (міцелій). Вихідним матеріалом для ґрунту під гриби служить компост, створений на основі соломи кінського гною. Альтернативою кінського (хоча і недостатньо рівноцінної) може служити свинячий, коров’яче, кролячий навози або пташиний послід. Солому можна замінити бадиллям городніх культур, лісових та лугових трав. При цьому бадилля не повинна бути перепрілою. Вирощування шампіньйонів у теплиці ?
Перший урожай радує на 14-16 день з моменту засипання грибниці торфом. На цьому етапі важливо регулярно провітрювати теплицю і зрідка поливати водою, не допускаючи перезволоження. Плодоношення печериць хвилеподібне. Перші сходи з подальшим наростанням обсягів врожаю змінюється періодом затишшя в 7-10 днів і новою хвилею плодоношення. Період збору врожаю в середньому становить 40-45 днів. В цей час важливий стабільний температурний і вологий режим. Коли збирати врожай печериць ?
Гриби вирощують на дерев’яних брусках або в мішках, які попередньо наповнюються грибницею і присипаються торфом. Другим шаром виступає мішковина або тирса, які також ховаються землею. На цьому етапі необхідно підтримувати температуру повітря +20-25°С при вологості 90%, що стимулює ріст плодових тіл. У міру розростання грибниці температура знижується до +8°С. Як виростити гливи в теплиці ?
Вирощування грибів у теплиці лише на перший погляд здається досить клопіткою справою. Досвід розведення показує, що з таким завданням успішно справляються навіть початківці городники. Висновок
Схожі презентації
Категорії