X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація з фізики на тему: "Електромагніти в техніці" учениці 7(11) Б класу Бургені Наталії

Завантажити презентацію

Презентація з фізики на тему: "Електромагніти в техніці" учениці 7(11) Б класу Бургені Наталії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вирощування грибів в теплицях – економічно вигідне господарство Підготувала учениця 6 класу Шаталова Дар’я

Слайд 2

Вирощування грибів в теплицях – популярний напрям культивування невибагливих гливи та шампіньйонів. Велика кількість грибів на прилавках міста не впливає на зниження ціни на смачний продукт. Гриби – завжди бажані гості на святковому столі. Та й у будні дні іноді хочеться побалувати сім’ю кулінарними шедеврами з білосніжних печериць або сріблястих глив. Завдання дослідення

Слайд 3

Якою повинна бути теплиця для грибів Загальні вимоги для вирощування грибів Вирощування печериць в теплиці Коли збирати врожай печериць Як виростити гливи в теплиці Зміст

Слайд 4

Гриби – відносно невибаглива культура. Лише окремі сорти висувають підвищені вимоги до освітлення, температурного та вологісного режиму. Якою повинна бути теплиця для грибів ?

Слайд 5

Основна маса грибів здатна активно рости в плівкових теплицях, конструкціях зі скляним покриттям, теплиці з полікарбонату та ін. Зручно використовувати в зимовий період порожні стаціонарні теплиці, призначені для вирощування навесні ранніх овочів. Що стосується вимог до місця розведення культури, необхідно витримати ряд умов, тоді рясний урожай вам гарантований.

Слайд 6

Правильне освітлення. Гриби люблять приглушене світло. Прямі сонячні промені можуть призвести до висушення субстрату і загибелі грибниць. Захистити гриби від прямих сонячних променів можна шляхом затінення стінок і даху конструкції захисною маскувальною сіткою або фарбуванням вікон крейдяним розчином. Оптимальний температурний режим. Гриби не терплять спеки. Низькі температури стимулюють утворення нових тіл. Оптимальний рівень вологості. Сприятливим вважається мікроклімат з високим рівнем вологи 80-90% Загальні вимоги для вирощування грибів ?

Слайд 7

Запорукою багатого врожаю печериць служить грамотно сформована основа і якісний посадковий матеріал (міцелій). Вихідним матеріалом для ґрунту під гриби служить компост, створений на основі соломи кінського гною. Альтернативою кінського (хоча і недостатньо рівноцінної) може служити свинячий, коров’яче, кролячий навози або пташиний послід. Солому можна замінити бадиллям городніх культур, лісових та лугових трав. При цьому бадилля не повинна бути перепрілою. Вирощування шампіньйонів у теплиці ?

Слайд 8

Перший урожай радує на 14-16 день з моменту засипання грибниці торфом. На цьому етапі важливо регулярно провітрювати теплицю і зрідка поливати водою, не допускаючи перезволоження. Плодоношення печериць хвилеподібне. Перші сходи з подальшим наростанням обсягів врожаю змінюється періодом затишшя в 7-10 днів і новою хвилею плодоношення. Період збору врожаю в середньому становить 40-45 днів. В цей час важливий стабільний температурний і вологий режим. Коли збирати врожай печериць ?

Слайд 9

Гриби вирощують на дерев’яних брусках або в мішках, які попередньо наповнюються грибницею і присипаються торфом. Другим шаром виступає мішковина або тирса, які також ховаються землею. На цьому етапі необхідно підтримувати температуру повітря +20-25°С при вологості 90%, що стимулює ріст плодових тіл. У міру розростання грибниці температура знижується до +8°С. Як виростити гливи в теплиці ?

Слайд 10

Вирощування грибів у теплиці лише на перший погляд здається досить клопіткою справою. Досвід розведення показує, що з таким завданням успішно справляються навіть початківці городники. Висновок

Слайд 11

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика