X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на тему: Плавання суден. Повітроплавання

Завантажити презентацію

Презентація на тему: Плавання суден. Повітроплавання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основи здоров’я Клас 7 Найближче оточення дитини. Вплив родини і друзів

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Звичайно, і ваша родина, і ваші друзі впливають на вас, ваші погляди, думки, почуття. Саме в родині ви одержуєте перший життєвий досвід і вчитеся поводитися в різних ситуаціях. Родина дає відчуття безпеки, навчає певних способів поведінки, є джерелом необхідного життєвого досвіду. Спілкування в родині дозволяє підлітку формувати уявлення про добро і зло, про порядність, про шанобливе ставлення до матеріальних та духовних цінностей. Саме поряд з близькими людьми в нас виникає почуття любові, дружби, обов’язку, відповідальності, справедливості.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Вплив батьків на підлітка значно більший, ніж вплив ровесників. Хоча в підлітковому віці вам уже мало родини, вас цікавлять однолітки і ті сфери життя, які раніше вам не були доступні. Вам хочеться набути впевненості в міжособистісному спілкуванні, навчитися відстоювати свою думку, розв’язувати конфлікти, проявити свої лідерські якості. Є друзі, які допоможуть вам у цьому, а є такі, хто може завадити. Обираючи друзів, треба це враховувати.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Найбезпечнішим місцем для людини є її дім. Це той простір, де людина максимально може проявити свою індивідуальність. У кожної родини є своя історія, яка передається її членам і дає відчуття приналежності саме до цієї родини. Коли дитина підростає, у неї виникають відносини з різними людьми, які не є її родичами. З’являються друзі, і формуються дружні стосунки. Дитина стає членом інших малих груп. Це може бути і група друзів у дитячому садку, і група друзів у дворі, і група шкільних приятелів.

Слайд 11

Слайд 12

У кожного з нас складаються певні відносини з іншими людьми. Ви народжуєтеся в родині і відразу ж стаєте членом цієї сім’ї. Виникають родинні стосунки. Це відносини між батьками і дітьми, між братами і сестрами, між бабусями та дідусями й онуками. Родинні відносини характеризуються любов’ю, турботою, увагою один до одного протягом усього життя.

Слайд 13

Родинні стосунки

Слайд 14

Дружні відносини характеризуються доброзичливістю і розумінням одне одного. Уміння встановлювати і зберігати дружні відносини – надзвичайно важлива здатність людини. Дружба завжди добровільна й заснована на взаємній симпатії. Друзі можуть ділитися своїми почуттями і страхами, обговорювати свої проблеми.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Допомагати батькам завжди треба! Навіть тоді, коли ти займаєшся найцікавішими для тебе справами. Зроби батькам приємне!

Слайд 18

Найбільше щастя для батька і матері - твоє чесне життя, працьовитість, а в шкільні роки - старанність у навчанні. Розвивай та вдосконалюй риси характеру, силу волі. Обираючи загальнолюдські цінності, ти зростатимеш здоровим і успішним!

Слайд 19

Батьки понад усе люблять тебе! Кожна мати готова зробити все, щоб її дитині гарно жилося! Навіть тоді, коли мати журиться, вона готова віддати тобі все. Підійди до неї та обійми її. Може, мати журиться тому, що ти вчинив щось погане? Виправись, допоможи матері, і її обличчя знову стане ніжним та лагідним…

Слайд 20

Поважай і шануй батьків! Кожен твій крок, кожен твій вчинок - і хороший, і поганий – відбивається у материнському і батьківському серцях радістю або болем, щастям або стражданням. Поважай і вшановуй матір і батька - вони дали тобі життя, вони виховують тебе, вони хочуть, щоб ти став чесним громадянином, людиною з добрим серцем і чистою душею. Батько і мати дали тобі життя і живуть для твого щастя. Бережи їх здоров'я і спокій. Не принось їм болю і страждань. Все, що дають тобі батько і мати - це їх праця, піт, втома.

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

(Використано інформацію та навчальний матеріал, що знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика