X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до контрольної роботи.

Завантажити презентацію

Підготовка до контрольної роботи.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка до контрольної роботи. Розв’язування задач

Слайд 2

Задача 1 Що покаже гальванометр, якщо через нього за 10 хв. пройшов заряд, який дорівнює 18 Кл? Скільки електронів має пройти при цьому через переріз провідника за одиницю часу? Дано: Відповідь:

Слайд 3

Задача 2 Якої довжини провідник необхідно взяти? Яким буде спад напруги на повністю ввімкненому реостаті при силі струму 1,5 А? Дано: нікелін Із таблиці: Відповідь:

Слайд 4

Задача 3 Три провідники опором 10 Ом, 20 Ом, і 30 Ом з’єднані послідовно й ввімкнені в мережу постійної напруги 120 В. Визначте загальний опір провідників і спад напруги на кожному з них. Дано: Відповідь:

Слайд 5

Задача 4 Вольтметр, підключений до лампочки від кишенькового ліхтарика опором 12 Ом, показує 3,6 В. Опір вольтметра 60 Ом. Що покаже амперметр? Дано: Відповідь:

Слайд 6

Задача 5 Чотири провідники з’єднані, як показано на схемі, і підключені до джерела постійної напруги 18 В. Визначте загальний опір і силу струму в кожному провіднику. Дано: Відповідь:

Слайд 7

Домашнє завдання Підготуватися до контрольної роботи № 2 з теми «Струм. Напруга. Опір». Додаткове завдання. У який момент зазвичай перегоряє волосок розжарення електричної лампочки — у момент вмикання або вимикання? Чому?

Слайд 8

Дякую за увагу!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика