X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до контрольної роботи. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Підготовка до контрольної роботи. Розв’язування задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка до контрольної роботи. Розв’язування задач

Слайд 2

Задача 1 Скільки електричної енергії буде витрачене за 10 хв. у разі вмикання в мережу з напругою 220 В плитки потужністю 600 Вт? Чому дорівнюватиме сила струму в такому колі? Дано Відповідь:

Слайд 3

Задача 2 Електрокамін виготовлений із нікелінового проводу завдовжки 50 м і з площею поперечного перерізу . Визначте потужність, яку споживає камін від мережі. Напруга в мережі становить 120 В. Дано Із таблиці: Відповідь:

Слайд 4

Задача 3 Яка кількість теплоти виділилася в реостаті, опір якого 6 Ом, якщо за 5 хв через нього пройшов електричний заряд, який дорівнює 600 Кл? Дано Відповідь:

Слайд 5

Задача 4 Скільки води можна закип'ятити електричним кип'ятильником, витративши 350 електроенергії? Початкова температура води 20 °С. Визначте потужність кип’ятильника, якщо вода нагрівалася 25 хв. Втратами тепла можна знехтувати. Дано Із таблиці: Відповідь:

Слайд 6

Домашнє завдання 1. Підготуватися до контрольної роботи з теми «Робота струму. Потужність струму. Закон Джоуля—Ленца». 2 Розв’язати задачі за посібником: Задача 10.18. Яка потужність електричного струму в автомобільній лампі, якщо напруга в бортовій мережі автомобіля становить 14,4 В, а сила струму через лампу досягаю 7,5 А?

Слайд 7

Домашнє завдання Задача 10.22. Для виконання роботи, яка дорівнює 14,4 кДж, електродвигун насоса працював 2 хв. Чому дорівнює сила струму, що протікав по проводах, якими насос був підключений до джерела струму, якщо напруга джерела становить 12 В? Задача 10.40. Яку роботу виконує двигун електричного міксера за 2 хв, якщо при напрузі 220 В сила струму в обмотці двигуна дорівнює 0,5 А? ККД двигуна становить 76 %.

Слайд 8

Дякую за увагу!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика