X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нанотехнології"

Завантажити презентацію

"Нанотехнології"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАНОТЕХНОЛОГІЇ Виконав Учень 10 класу Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ст. Кійко Едуард

Слайд 2

Нанотехнології Нанотехнологіями— в широкому значенні слова прийнято називати міждисциплінарну область фундаментальної і прикладної науки, в якій вивчаються закономірності фізичних і хімічних систем протяжністю порядку декількох нанометрів або часток нанометра.

Слайд 3

Практичний аспект нанотехнологій включає в себе виробництво пристроїв і їх компонентів, необхідних для створення, обробки і маніпуляції атомами, молекулами і наночастинками.

Слайд 4

Нанотехнології — наступний логічний крок розвитку електроніки та інших наукоємних виробництв.

Слайд 5

Властивості Властивості наносистем багато в чому відрізняються від властивостей крупніших об'єктів, що складаються з тих же самих атомів і молекул.

Слайд 6

Нанотехнології на перетині сфер життєдіяльності Нанотехнології розташовані на передньому краю різноманітних наукових, економічних та соціальних напрямків розвитку.

Слайд 7

Медицина та нанобіотехнології В даний час вже є дослідні зразки наноконтейнерів для прицільної доставки ліків до уражених органів і нановипромінювачів

Слайд 8

Електроніка та інформаційні технології Особливі надії на нанотехнології покладають фахівці у галузі електроніки і інформаційних технологій.

Слайд 9

Військове призначення Військові дослідження у світі ведуться в шести основних сферах

Слайд 10

Екологія Нанотехнології здатні також стабілізувати екологічну обстановку.

Слайд 11

Сільське господарство Молекулярні роботи можуть виробляти їжу, замінивши сільськогосподарські рослини і тварин.

Слайд 12

Енергетика Завдяки нанотехнологіям вченим вдається домогтися все кращого поглинання сонячної енергії.

Слайд 13

Наночастки Сучасна тенденція до мініатюризації показала, що речовина може мати зовсім нові властивості, якщо взяти дуже маленьку частинку цієї речовини.

Слайд 14

Наноматеріали Матеріали, розроблені на основі наночасток з унікальними характеристиками, що випливають з мікроскопічних розмірів їх складових.

Слайд 15

Напрямки розвитку нанотехнологій Нанотехнології розвиваються за такими основними напрямами: створення матеріалів з ексклюзивними, наперед заданими властивостями шляхом оперування окремими молекулами; конструювання нанокомп'ютерів, які використовують замість звичайних мікросхем набори логічних елементів з окремих молекул; збирання нанороботів — систем, що саморозмножуються і призначені для ведення будівництва на молекулярному рівні.

Слайд 16

Інвестиційна діяльність Нанотехнології є однією із провідних сфер новітніх технологій, кількість інвестицій в яку збільшується із року в рік, на фоні зменшення обсягу інвестицій в інших сферах.

Слайд 17

Література http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97 http://maps.google.com.ua/maps?q=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%97+%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BE+%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97&sugexp=chrome,mod%3D10&um=1&ie=UTF-8&sa=X&ei=e8ixUP2nHszntQaP7IGwCQ&ved=0CAgQ_AUoAA

Слайд 18

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика