X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Квантові Генераторт"

Завантажити презентацію

"Квантові Генераторт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “КВАНТОВІ ГЕНЕРАТОРИ” Підготувала учениця 11 класу Махновська Вікторія

Слайд 2

Що таке “квантовий генератор”? Квантовий генератор - загальна назва джерел електромагнітного випромінювання, що працюють на основі вимушеного випромінювання атомів і молекул.

Слайд 3

Лазер - це генератор електромагнітних випромінювань оптичного діапазону, робота якого полягає у використанні вимушених випромінювань. Принцип дії лазера базується на властивості атома (складної квантової системи) випромінювати фотони при переході із збудженого стану в основний (з меншою енергією). Головною особливістю лазерного випромінювання є його чітка спрямованість, що дозволяє на великій відстані від джерела отримати точку світла майже незмінних розмірів з великою концентрацією енергії. Лазер

Слайд 4

Застосування квантових генераторів

Слайд 5

Застосування Квантові генератори та їх випромінювання знайшли застосування в багатьох галузях промисловості. Так, наприклад, в індустрії спостерігається застосування лазерів для зварювання, обробки і розрізання металевих і діелектричних матеріалів і деталей у приладобудуванні, машинобудуванні і в текстильній промисловості.

Слайд 6

Різка металу лазером Лазерне гравірування дозволяє виконати якісні логотипи, фотографії, дизайнерські вишукування, різні візерунки, словом все, що тільки захоче побачити самий прискіпливий клієнт.

Слайд 7

Лазерний телевізор Лазерний телевізор, лазерний дисплей - електронний пристрій візуального відображення інформації (дисплей), який працює за принципом зворотної проекції на основі технології кольорових лазерів. Замість технології РК або LED (світлодіоди) використовується лазерна оптика, завдяки якій створюються особливо яскраві і чіткі зображення і дуже високий рівень чорного. Витрати електроенергії при цьому досить низькі. Американський виробник HDI-US анонсував випуск лазерного 3D-телевізора з діагоналлю екрану до 120 дюймів.

Слайд 8

Лазерний принтер, сканер Ми маємо можливість вводити за допомогою сканера інформацію з документу в комп’ютер. Та навпаки - з комп’ютера на папір( принтер)

Слайд 9

Лазерна клавіатура

Слайд 10

Лазерне озброєння Лазерний приціл застосовують використовують для кращого попадання в мішень

Слайд 11

Слайд 12

Лазерний зв’язок

Слайд 13

Лазер в космосі

Слайд 14

Лазер в медицині Лазерна хірургія стала невід’ємною частиною сучасної медицини і використовується для лікування багатьох хвороб.

Слайд 15

Слайд 16

У медицині застосування лазерів неймовірно широке. З їх допомогою повертається людям можливість жити повноцінним життям. Прикладом можуть стати операції, що проводяться на сітківці ока, під час яких замість скальпеля лікарі використовують все той же лазер. Крім цього, це джерело електромагнітного випромінювання застосовується для лікування важких травм кісток, а також при оперативних втручаннях, коли потрібно з’єднання розірваною м’язової тканини.

Слайд 17

Лазерна корекція

Слайд 18

Лазерний пінцет Біологи за допомогою лазерного пінцета отримали нові можливості в сфері дослідження білків. Широко використовується лазерне намагнічування, а також охолодження молекул при необхідності використання наднизьких температур. Відомо застосування лазерів в термоядерному синтезі, поверхневій обробці, термообробці і загартуванню металів, і, крім цього, у виробництві сучасної зброї. 

Слайд 19

Відтворення CD та DVD-дисків Напівпровідникові лазери використовують для відтворення дисків різного формату.

Слайд 20

Виробнича сфера На підприємствах лазери використовують для більш якісного виготовлення деталей.

Слайд 21

Лазер в астрономії Оригінально застосовують сучасні астрономи лазер і отримують дивовижний результат. Вони визначили точну відстань до супутника Землі – Місяця, а використовували для цього сміливого експерименту рубіновий лазер і кутові відбивачі. З поверхні Землі вчені за допомогою телескопа посилали сфокусований лазер. За часом, витраченому на шлях до Місяця і назад, було визначено точну відстань.

Слайд 22

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика