X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізика в житті сучасної людини

Завантажити презентацію

Фізика в житті сучасної людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Збалансоване харчування

Слайд 2

Збалансоване харчування - це харчування, при якому задовольняється добова потреба організму в енергії, а також підтримується оптимальний баланс мікроелементів і вітамінів.

Слайд 3

Щоб внести корективи в свій раціон харчування, не обов'язково йти до фахівця, оскільки є прості правила збалансованого харчування: Раціон вважається правильно складеним, коли збалансоване надходження і витрата харчових речовин. В меню повинно бути багато фруктів і овочів. Формула збалансованого харчування включає три основних прийоми їжі і два перекуси. Врахуйте, що між ними повинні пройти рівні часові проміжки. Не менш важливо правильно готувати їжу, так, смаження повністю виключається. Продукти можна готувати на пару, в духовці, запікати, варити і тушкувати. Збалансоване харчування обов'язково включає вживання достатньої кількості рідини, так добова норма складає не менше 1,5 л. Краще всього пити за півгодини до їжі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика