X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова речовини. Рух та взаємодія атомів та молекул. Дифузія.

Завантажити презентацію

Будова речовини. Рух та взаємодія атомів та молекул. Дифузія.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Будова речовини. Рух та взаємодія атомів та молекул. Дифузія.

Слайд 2

Анаксагор: “Кістки складаються з маленьких кісток, кров – з краплинок крові, золото – зі шматочків золота”

Слайд 3

Фото атомів різних елементів Атоми вуглецю та азоту атоми графіту атоми вуглецю атоми рубідія

Слайд 4

Молекула – це найменша частинка речовини, яка складається з атомів одного або декількох хімічних елементів.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Роберт Броун (1773 - 1858) Англійський вчений, ботанік

Слайд 8

Броунівський рух Блакитними кульками позначені молекули води; Велика сіра кулька – спора(частинка рослинного походження) Під дією ударів з різних боків спора буде переміщатись з одного місця на інше. Модель броунівського руху

Слайд 9

ДИФУЗІЯ в рідинах в газах В металах

Слайд 10

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА!

Слайд 11

«Я люблю, як буває, восени пахне яблуками у хаті». (А. Малишко.) «Тиха вода береги ламає». (Народна мудрість.) «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра». (Г. Тютюнник.)

Слайд 12

Слайд 13

Дифузія в нашому житті Консервація Сварка металів Фарбування тканин Цементація Приготування іжі Дифузія в тканинах тварин та рослин

Слайд 14

Молекулярно – кінетична теорія Усі речовини складаються з молекул та атомів 2. Частинки речовини знаходяться у безперервному русі 3. Між молекулами існують сили взаємного притягання та відштовхування

Слайд 15

Розв’яжемо задачі: Н.В. Гоголь. Вечера на хуторе близ Диканьки. «… разговорились об том, как нужно солить яблоки. Старуха моя начала было говорить, что нужно наперед хорошенько вымыть яблоки, потом намочить в квасу, а потом уже…» ?? На якому явищі засновано соління яблук?. Що треба зробити, щоб яблука були готові як можно швидше?

Слайд 16

Розв’яжемо задачі: Що заважає семикласнику Іванку, якого директор спіймав під час прогулювання уроку, розпастися на окремі молекули й зникнути з поля зору директора?

Слайд 17

Розв’яжемо задачі: Нагадування мамі!!! Не рекомендуємо вологу тканину темного кольору залишати на довгий час дотикатися з білою тканиною! Чому?

Слайд 18

Розв’яжемо задачі: Риби дихають киснем, що знаходиться у воді рік, озер та морів. Який фізичний процес дозволяє кисню з атмосфери попадати у воду?

Слайд 19

Картки настрою

Слайд 20

Домашнє завдання Прочитати $ 7,8; вивчити матеріал за конспектом; творчі завдання (для охочих): - виготовити з пластиліну моделі молекул кисню, води; - підготувати повідомлення “Дифузія в природі і техніці”, «Броунівський рух»

Слайд 21

Дякую за урок!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика