X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Агрегатні стани речовини

Завантажити презентацію

Агрегатні стани речовини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Агрегатні стани речовини Тема уроку :

Слайд 2

Агрегатні речовини бувають: В рідинах В твердих тілах В вигляді газів

Слайд 3

РІДИНА Молекули рідини розташовані впритул одна до одної , але в цьому розташуванні немає певного порядку Молекули рідини хаотично рухаються , однак їхній рух значно обмежують молекули - сусіди . Тому рух молекул нагадує рух людей у натовпі: молекули штовхаються , час від часу міняючись місцями одна з одною .

Слайд 4

Рідини легко змінюють форми І набувають форми тієї самої посудини в якій перебувають , проте об*єм рідини про цьому не є змінним . Здатність рідини зберігати свій об*єм пояснюється тим , що як і у твердих тілах молекули рідини близь розташовані одна біля одної. Найбільш характерна особливість рідини це – плинність

Слайд 5

ГАЗИ Молекули газу розташовані на відстанях , які в сотні разів перевищують розмір молекул. На таких відстанях молекули практично не взаємодіють одна з одною , тому молекули газу розлітаються і газ займає весь наданий об*єм . Великими відстанями між молекулами й пояснює й той факт , що гази можна легко стиснути .

Слайд 6

ТВЕРДІ ТІЛА Тверді тіла зберігають об*єм та форму , тому що молекули твердих тіл розташовані в позиціях рівноваги . Сили притягяння і відштовхування дорівнюють одна одній. Атоми твердих тіл практично не пересуваються з місця на місце – вони постійно рухаються коло певної точки , тобто коливаються .

Слайд 7

Підсумок Практично будь-яка речовина незалежно від фізичних умов може існувати в трьох агрегатних станах : твердому , рідкому і газоподібному.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика