X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засвоєння техніки володіння м’ячем.Удосконалення техніки ведення м’яча,передач та зупинок м’яча.

Завантажити презентацію

Засвоєння техніки володіння м’ячем.Удосконалення техніки ведення м’яча,передач та зупинок м’яча.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗНАЧЕННЯ ПРАВИЛЬНОЇ ПОСТАВИ В ЖИТТЕДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ.

Слайд 2

Що таке постава? Постава – це невимушена звичайна поза людини в різних положеннях: стоячи, сидячи, при ходьбі,під час ігор, розваг, у процесі праці.

Слайд 3

Правильна постава. Ознаки правильної постави: голова припіднята, грудна клітина розвернута, плечі - на одному рівні; якщо дивитися ззаду, голова,шия та хребет утворюють пряму вертикальну лінію; якщо дивитися збоку, хребет має невелике заглиблення в шийному і поперековому відділах (лордози) і невелику випуклість у грудному відділі (кіфоз).

Слайд 4

Неправильна постава. Порушення постави - це відхилення у положенні хребта. Ознаки неправильної постави: голова висунута за повздовжню вісь тіла (опущена голова); плечі зведені вперед, підняті ( або асиметричне положення плечей); кругла спина, впала грудна клітина; живіт вип’ячений, таз відставлений назад; надлишково збільшений поперековий вигин. 

Слайд 5

Такі пози сприяють формуванню неправильної постави. Порушення постави може статися в будь-якому віці.

Слайд 6

Різновиди порушення постави. Кругла спина Пласка спина Сідлоподібна спина

Слайд 7

Порушення постави може бути виправлене за допомогою простих вправ.

Слайд 8

8 причин мати правильну та здорову поставу. Дихання стає легшим та глибшим. Покращується мислення. Покращується травлення. Голос здаватиметься кращім. Зменьшується навантаження на хребет. Зменьшується ризик появи плоскостопості та хвороб хребта. Тіло виглядаєте стрункішим. Чим красивіша спина, тим упевненіша особа.

Слайд 9

Профілактика розвитку порушень осанки і сколіозів має бути комплексною і включати: сон на жорсткому ліжку в положенні лежачи на животі або спині; правильна і точна корекція взуття : (плоскостопість, клишоногість) ; організація і суворе дотримання правильного режиму дня; постійна рухова активність,що включає прогулянки, заняття фізичними вправами, спортом, туризмом, плавання; відмова від таких шкідливих звичок,як стояння на одній нозі, неправильне положення тіла під час сидіння ( за партою, робочим столом, удома в кріслі тощо); контроль за правильним рівномірним навантаженням на хребет при носінні рюкзаків, сумок, портфелів та ін.

Слайд 10

Домашнє завдання. Пам'ятайте! Правильна постава надає людині гідного зовнішнього вигляду, сприяє нормальній діяльності усього організму. Перевірити поставу у всіх членів своєї родини. Виконувати вправи для формування правильної постави кожен день.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура