X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація історія спорту

Завантажити презентацію

Презентація історія спорту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала бібліотека – філія № 19, 2012 рік

Слайд 2

Історія Олімпійського руху У прекрасному грецькому місті Олімпія на честь бога Зевса було започатковано спортивні змагання, відомі всьому людству, – Олімпійські ігри. Стародавні греки по-різному розповідали про це…

Слайд 3

Олімпійські ігри проходили один раз на 4 роки і тривали 5днів. На ігри приїздили учасники й гості з усієї Греції та Малої Азії. Жінкам заборонялося бути присутніми в Олімпії під страхом смертної кари. На три місяці припинялися будь-які військові дії. До участі у змаганнях допускалися усі вільні громадяни.

Слайд 4

Спортивні споруди давньої Олімпії На території Олімпії були: іподром (730-336 м); олімпійський стадіон з місцями на 50 тис. глядачів і ареною приблизно 213х29 м; гімнастичний двір з доріжками для бігу, майданчиками для метань, боротьби, ігор із м'ячем; кімнати для масажу, лазні; житлові приміщення учасників ігор.

Слайд 5

Слайд 6

Олімпійський вогонь Неподалік олімпійського стадіону, напроти храму Гери кілька каменів нагадують про одне з найпочесніших місць Олімпії. Тут стояв вівтар Зевса (10м), для принесення жертв богам. Він служив і джерелом нічного святкового освітлення. Саме на цих брилах кожного четвертого року від пучка сонячних променів запалюють вогонь нової Олімпіади.

Слайд 7

Види вправ у програмі Ігор Спочатку до програми Ігор входив тільки біг (200 метрів, пізніше 5 км), потім з’явився пентатлон - п’ятиборство, до якого входили: боротьба, стрибки у довжину з гантелями, біг, метання диска, списа. Один день призначали для змагання юнаків.

Слайд 8

Панкратіон Крім цього, лаврові вінки розігрувалися в гонках на колісницях, запряжених двома і чотирма кіньми, кулачному бою і панкратіоні (поєднання боротьби і кулачного бою).

Слайд 9

Гонки на колісницях

Слайд 10

Статуї переможців олімпійських ігор

Слайд 11

Відновлення Олімпійських ігор через …..1500 років Видатний француз барон П’єр де Кубертен звернувся до спортсменів усього світу з пропозицією відродити Олімпійські ігри.

Слайд 12

Статут Олімпіад сучасності До участі в Іграх запрошуються спортивні об’єднання усіх країн. В програму олімпійських ігор включені такі види спорту: Атлетичні: біг, стрибки, метання диска, важка атлетика; Водні : парусний спорт, гребля, плавання; Фехтування, боротьба, бокс, кінний спорт, спортивна стрільба, гімнастика; Велоспорт, ковзанярський біг; За виключенням фехтування, в усіх видах спорту в олімпійських змаганнях приймають участь лише аматори любителі.

Слайд 13

1896 рік - новий відлік Олімпіад Відновлення олімпійських ігор відбулося в Афінах у 1896 році. Звідси починається новий відлік Олімпіад. В І Олімпійських іграх прийняли участь 285 спортсменів з 13 країн, які змагалися в 9 видах спорту.

Слайд 14

Олімпійська символіка Олімпійську емблему запропонував П’єр де Кубертен у 1913 році – п’ять переплетених кілець, що символізують єднання в олімпійському русі всіх 5 континентів Землі. В емблему входить і олімпійський девіз - «ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ».

Слайд 15

Олімпійська символіка Вперше біле полотнище ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРУ було підняте в Парижі у 1914 році. Олімпійський прапор робить коло пошани під час церемонії відкриття Ігор, а потім відбувається парад усіх учасників змагань.

Слайд 16

Олімпійська символіка Олімпійський вогонь, беруть за допомогою збільшуваного скла у Олімпії і несуть кращі атлети через ріки, гори, моря на автомашинах, літаках і пароплавах на олімпійський стадіон у те місто, де відбуваються чергові змагання. Там у чаші олімпійський вогонь горить, доки триває Олімпіада.

Слайд 17

Олімпійська символіка ОЛІМПІЙСЬКА КЛЯТВА вимовляється на урочистому відкритті Ігор. Один з кращих спортсменів країни, де проходять ігри, у супроводі прапороносців піднімається на спеціальну трибуну і вимовляє …

Слайд 18

Спортивні світові рекорди Фристайл - 80 000 раз. Біг 100м за 9,77с Стрибки у висоту – 2,45м, з жердиною – 6,14м Найдовший стрибок у довжину - 8,95м Штовхання ядра – 23,12м Метання диска – 74,08м Найбільша швидкість на моторному човні – 444,084км/год Найбільша швидкість на мотоциклі – 396 км/год Найбільша швидкість на машині – 979 км/год Найбільша швидкість на санях-ракеті - 1012 км/год

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура