X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія футболу в Україні

Завантажити презентацію

Історія футболу в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи потрібен автомобілю водій?

Слайд 2

Зміст: 1. Авто без водія: реальність сьогодення с.3-4 2. Розробки новітнього автомобіля с.5-6 3. Міжнародний транспортний форум в Лейпцигу с.7-8 4. Досягнення в галузі автомобілів майбутнього с.9-17 5. Висновок с.18 6. Джерела інформації с.19

Слайд 3

Автомобіль майбутнього вже їздить американськими дорогами. І до його розробки причетна компанія Ґуґл. Цей автомобіль їздить на автопілоті і, окрім непередбачених ситуацій, участі водія не потребує. 

Слайд 4

Але що ця машина робитиме, коли вона наблизиться до перехрестя без світлофора? Виконавчий редактор звітів автомобілістів Джон Лінков пояснює:  «На перехрестях вона поводиться дуже обережно. Вона має подивитися та перевірити, хто знаходиться перед нею, хто навколо». 

Слайд 5

Розробники новітнього автомобіля сподіваються, що їхній винахід змінить суспільство: водіння стане більш безпечним, ефективним та приємним, а смертність на дорогах кардинально зменшиться.

Слайд 6

Надсучасні, легкі в управлінні, ощадливі, з масою додаткових функцій розважального та інформаційного характеру. Автомобілі сьогодні покликані зробити життя водіїв якомога комфортнішим та легким, у недалекому ж майбутньому вони, схоже, стануть настільки самодостатніми, що почасти обходитимуться без самих водіїв.

Слайд 7

У тому, що автомобільна галузь стоїть перед радикальними змінами, можна було переконатися під час Міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу, де нещодавно не лише дискутували про майбутнє автомобілів, а й представляли "автомобілі майбутнього".

Слайд 8

Міністр транспорту ФРН Александер Добрінт, наприклад, під'їхав до входу виставкового центру, де проходив захід, на автомобілі BMW i3 без водія. "Це чіткий сигнал того, що мобільність змінюється", - прокоментував свою поїздку міністр.

Слайд 9

Результати досягнень в цій галузі автомобільних та інтернет-компаній, університетів та лабораторій, простих приватних осіб, допоможе уявити , яких новинок нам чекати в дальнішому.

Слайд 10

Фургончик, що добрався з Італії до Китаю без водія. Він об'їхав Словенію, Хорватію, Сербію, Угорщину, Україну та Росію.

Слайд 11

Машини-роботи ULTra в аеропорту Хитроу

Слайд 12

Бензо-електричний Lexus - самая свіжа модель, на якій Google провіряє свої технології.

Слайд 13

Машина-VaMP: одна з перших автомобілів-роботів. В її створенні брали участь Мюнхенський університет і Mercedes-Benz, на початку 1990-х.

Слайд 14

Робот-грузовик TerraMax, любитель природи, розроблений Oshkosh Corporation і італьянською Vislab.

Слайд 15

Всеберлінське таксі MIG – це маршрутне таксі майбутнього. Зв’язок з автомобілем відбувається через смартфон, який передає місцезнаходження пасажира . Головна ідея винахідників в тому, що одне таксі зможе по дорозі забирати і розвозити декілька людей, які їдуть в одному напрямку.

Слайд 16

Великобританія стане ще однією країною в світі, де на дорогах з'являться автомобілі без водіїв.

Слайд 17

В естонській столиці Таллінні почали курсувати безпілотні автобуси. Вони безкоштовно перевозитимуть пасажирів шість днів на тиждень. Кожен автобус вміщує, однак, лише вісім пасажирів.

Слайд 18

В результаті перегляду цієї презентації стає зрозуміло що наші вчені досягли великого прогресу в цій галузі ☺ Автор презентації: Лесик Богдан Учень 6-го а(г) - класу

Слайд 19

Джерела інформації: 1. http://www.dw.com/uk/ 2.http://ipress.ua/mainmedia/devyat_avtomobiliv_yaki_vmiyut_izdyty_bez_vodiya_9819.html 3.https://vc.ru/8324-autonomous-cars 4. http://www.dw.com/uk//a-36883486 Автор презентації: Лесик Богдан Учень 6-го а(г) - класу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура