X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності як одна із форм фізичної підготовки військовослужбовців

Завантажити презентацію

Фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності як одна із форм фізичної підготовки військовослужбовців

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності як одна із форм фізичної підготовки військовослужбовців Виконала: Саламанюк Юлія

Слайд 2

Фізичне тренування дозволяє використовувати час, який відводиться на службову діяльність і бойову підготовку, для додаткового фізичного тренування особового складу, пов'язує фізичну підготовку з конкретними завданням бойового навчання воїнів. Дана форма направлена на: підвищення і підтримку фізичної підготовленості і професійної працездатності; вдосконалення військово-спеціальних рухових навиків і умінь; збереження необхідної рухової активності військовослужбовців у такі періоди військово-професійної діяльності, коли складно проводити заняття в інших формах їх фізичного вдосконалення.

Слайд 3

Фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності, розрізняють такі особливості: • використання часу, який відводиться на різні предмети бойової підготовки і інші види військово-професійної діяльності; • тісний зв'язок із змістом навчально-бойової діяльності; • відсутність жорсткої регламентації організаційних і методичних параметрів.

Слайд 4

І. Фізичні вправи в умовах чергувань проводяться з метою: • збереження раніше досягнутого рівня фізичної тренованості, розумової і фізичної працездатності; • заповнення дефіциту рухової активності; • підтримка фізичної і психічної готовності військовослужбовців до екстренних дій. Організовуються у вигляді спеціально розроблених комплексів, що включають вправи для окремих груп м'язів, на увагу і координацію, для попередження або зняття несприятливого впливу на організм монотонної роботи, одноманітної пози, обмеження рухової активності, деяких чинників зовнішнього середовища і т.ін. Підбір фізичних вправ здійснюється з урахуванням особливостей відповідної військово-професійної діяльності військовослужбовців (загального режиму чергування, характеру роботи, наявності в ній пауз або перерв, робочої пози, зовнішніх умов), а також рівня тренованості і ступеня стомлення особового складу.

Слайд 5

II. Попутне фізичне тренування направлене на підвищення фізичної підготовленості, вдосконалення військово-прикладних рухових навиків і польової виучки військовослужбовців. Воно забезпечує: • вдосконалення здібностей військовослужбовців, їх швидке пересування на різноманітній місцевості пішки і на лижах у поєднанні з подоланням перешкод; • розвиток загальної витривалості та інших фізичних здібностей; • підвищення військово-спеціальної підготовленості; • вдосконалення навиків використовування техніки і зброї в умовах значних фізичних навантажень; • підготовка військовослужбовців до дій у захисному одязі і в умовах обмеженої видимості, формування навиків колективних дій.

Слайд 6

Попутне фізичне тренування проводиться при пересуванні підрозділів до місць занять, під час занять по бойовій підготовці і поверненні з них. При пересуванні підрозділів до місць занять по бойовій підготовці (тактичних полів, полігонів, стрільбищ, парків і т.ін.) засобами тренування можуть бути: 1. Ходьба. 2. Прискорене пересування на місцевості із зброєю і спорядженням. 3. Подолання природних перешкод. 4. Подолання окремих спеціально створених перешкод. 5. Метання гранат, перенесення тягарів. 6. Подолання водних перешкод. 7. Прийоми рукопашного бою. 8. Пересування на лижах. 9. Посадка на машини і висадка з них і т.ін.

Слайд 7

III. Фізичні вправи при пересуванні військ транспортними засобами виконуються з метою збереження досягнутого раніше рівня фізичної тренованості і підтримки постійної готовності особового складу до дій з максимальною напругою. Фізичні вправи при пересуванні військ транспортними засобами виконуються у вигляді спеціальних комплексів, зміст яких обумовлений завданнями майбутньої діяльності військ, специфічними особливостями транспортних засобів, часом пересування, місцем виконання і іншими умовами. Фізичне тренування в процесі навчально-бойової діяльності може проводитися і в інших умовах: • при перебуванні особового складу в укриттях (траншеях, сховищах і т.ін.); • під час перерв між теоретичними заняттями; • під час встановлених розпорядком дня пауз активного відпочинку.

Слайд 8

1. Для військовослужбовців механізованих підрозділів і підрозділів курсантів військових навчальних закладів, які готують офіцерів для механізованих підрозділів:  - Переважно розвиток сили, загальної та швидкісної витривалості, швидкості в діях;  - Вироблення навичок у подоланні перешкод, метанні гранат, оволодінні прийомами рукопашного бою, плаванні в обмундируванні зі зброєю і переправах вплав;  - Підготовка до виконання тривалих маршів в пішому порядку і на лижах, марш-кидків по пересіченій місцевості;  - Виховання згуртованості та вдосконалення навичок у колективних діях на тлі великих фізичних і психічних навантажень.  2. Для військовослужбовців танкових, артилерійських, автомобільних, інженерних, транспортних підрозділів і підрозділів курсантів військових навчальних закладів, які готують офіцерів для цих підрозділів:  - Переважно розвиток сили, швидкісної та силової витривалості, спритності;  - Вироблення навичок у плаванні в обмундируванні зі зброєю при переправах вплав;  - Підвищення стійкості до закачування;  - Виховання згуртованості та вдосконалення навичок у колективних діях на тлі великих фізичних і психічних навантажень. 

Слайд 9

3. Для військовослужбовців підрозділів зв'язку, радіотехнічних, ракетних, зенітних ракетних підрозділів і підрозділів курсантів військових навчальних закладів, які готують офіцерів для цих підрозділів:  - Переважно розвиток сили, швидкісної та силової витривалості, швидкості в діях;  - Розвиток і вдосконалення навичок у підніманні і перенесенні тягарів;  - Виховання згуртованості та вдосконалення навичок у колективних діях на тлі великих фізичних і психічних навантажень.  4. Для військовослужбовців підрозділів забезпечення, обслуговування, ремонту, баз зберігання озброєння і техніки, підрозділів курсантів військових навчальних закладів, які готують офіцерів для цих підрозділів:  - Переважно розвиток спритності, сили, силової та швидкісної витривалості;  - Розвиток і вдосконалення навичок у підніманні і перенесенні тягарів.  5. Для льотного складу і курсантів військових навчальних закладів військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони:  - Переважно розвиток спритності, сили, загальної та силової витривалості;  - Удосконалення стійкості до кисневого голодування, закачування і перевантажень;  - Розвиток просторового орієнтування, тонкої рухової координації, дихання під надлишковим тиском, емоційної стійкості та стійкості до вібрацій;  - Розвиток стійкості до несприятливого впливу обмеженою рухової активності та підтримка працездатності в тривалому польоті   

Слайд 10

6. Для військовослужбовців підрозділів аеродромно-технічного забезпечення:  - Переважно розвиток спритності, сили, силової та швидкісної витривалості;  - Розвиток і вдосконалення навичок у підніманні і перенесенні тягарів.  7. Для військовослужбовців розвідувальних підрозділів, підрозділів сил спеціальних операцій Збройних Сил:  - Переважно розвиток сили і силової витривалості, загальної та швидкісної витривалості, швидкості в діях;  - Вироблення навичок у подоланні перешкод, метанні гранат, плаванні в обмундируванні зі зброєю;  - Підготовка до виконання тривалих маршів в пішому порядку і на лижах, марш кидків по пересіченій місцевості;  - Розвиток рішучості, сміливості, ініціативи і винахідливості, підвищення емоційної стійкості 

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізична культура