X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вершки та корінці

Завантажити презентацію

Вершки та корінці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вершки та корінці Художник Сергій Олена

Слайд 2

Поїхав чоловік до лісу ріпу сіяти. Зорав землю, аж раптом ведмідь до нього підходить та й каже: - Навіщо ти в моєму лісі ріпу саджаєш? Я тебе за це з’їм!

Слайд 3

- Не їж мене, - відказує чоловік, - я з тобою поділюся: давай, тобі – вершки, а мені – корінці. Ведмідь погодився. Прийшла осінь, приїхав чоловік за ріпою. Ведмедеві віддав вершки, а корінці на віз повантажив, та й на базар зібрався – ріпу продавати.

Слайд 4

А ведмідь і каже: “Дай-но мені твоїх корінців скуштувати”. Спробував ріпу, та як загарчить: - Обманув ти мене, чоловіче, твої корінці солодкі, а мої вершки – зовсім несмачні. Наступного разу корінці будуть моїми, а ти вершки забереш! Погодився чоловік.

Слайд 5

Наступного року посіяв чоловік пшеницю. Приїхав врожай збирати, а ведмідь його вже чекає. Віддав чоловік ведмедеві корінці, а сам повіз зерно молотити. Гризе ведмідь корінці - не смакує йому. Зрозумів, що чоловік знову надурив його, та й заборонив йому сіяти в лісі. З того часу чоловік поле засіває, а ведмідь у лісі мед, малину збирає.

Слайд 6

Кінець

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Читання