X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд-презентація дитячих книг

Завантажити презентацію

Огляд-презентація дитячих книг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаве. Дивовижне. Таємне. Огляд-презентація дитячих книг Підготувала бібліотекар ЗОШ № 5 м. Токмака Симоненко Галина Вікторівна

Слайд 2

Світ пригодницький, магічний В чарівній сховався млі. Там істоти фантастичні, Добрі мешкають і злі. Пастку злодій розставляє І заплутує сліди. Та добро перемагає В боротьбі зі злом завжди. Наші книжечки чудові, Юний друже, розгорни І у вир пригод казкових Не вагаючись пірни.

Слайд 3

З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чарівників. Герої пригодницьких історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, кмітливі та винахідливі, тому вони завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом. Таємниця золотої печери : пригодницькі історії. – Х. : Белкар-книга, 2012. – 64 с. : іл. – (Веселка). - Я – Фея Золотої Печери. Моє завдання допомагати тваринам, яким усе гірше й гірше живеться у цьому світі і берегти таємницю цієї печери. З печери віяло сирістю і холодом. – Ходімо, Марійко, на нас чекають…

Слайд 4

Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі. Пригодницькі історії. – Х. : Белкар-книга, 2011. – 64 с. : іл. – (Веселка). - Навіщо ти прийшов сюди і відволікаєш мене від важливих справ? Невже хочеш запропонувати ще щось на додаток до свого надокучливого сумління? - Заберіть! Заберіть цього дурнуватого кота! – Зробіть щось! Ви ж міліціонер!

Слайд 5

З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій: здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує будь-яке бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і потраплять у полон до підступного чаклуна. Але усе скінчиться добре тому, що герої цих історій дуже хоробрі, кмітливі і винахідливі. Гуріна, В. Блакитна кулька : пригодницькі історії / В. Гуріна. – Х. : Белкар-книга, 2011. – 64 с. : іл. – (Веселка). За мить усі жахливі істоти зникли, а у місті знов запанували спокій і тиша. - Зупиніться! Не пийте! Це отрута! – загукали діти і почали стукати у дзеркало.

Слайд 6

До збірки увійшли дивовижні історії про тварин. Оповідання, написані відомими авторами, розповідають про наших чотириногих друзів, які діють зовсім як люди: встряють у суперечку, інколи сваряться і ворогують, але частіше все ж таки дружать. Дивовижні історії : оповідання / ред. Г. В. Біляєва. – Х : Белкар-книга, 2011. – 64 с. : іл. – (Веселка). - Бабусю! Хтось підмінив діаманти на холодні крапельки води! Папуга сидів нашорошений, розпустивши крила. Його з усіх боків скубли, клювали, а він тільки сердито кричав: - Не всі разом, панове! По черзі, прошу вас!

Слайд 7

Разом з героями книжки ви проведете розслідування і дізнаєтеся, чому зникали оцінки з щоденника Севи, потрапите в загадкове місто Майстрів, зустрінетесь зі Стариком-лісовиком, відгадуватимете загадки жахливого Водяного, побуваєте у палаці чаклуна, подолаєте усі перешкоди і здобудете чарівний кристал. Кристал часу : дитячий детектив. – Х. : Белкар-книга, 2010. – 48 с. : іл. – (Промінець). - Тут таке діється, просто жах! Хто ж це все наробив? - Ми з честю подолали усі перешкоди і здобули чарівний кристал!

Слайд 8

Ця книжка, відомого дитячого письменника Всеволода Нестайка, розповість вам про казкові захоплюючі пригоди двох маленьких неслухняних хлопчиків-близнюків, яких злий чаклун перетворив на козенят. Скільки всього довелось пережити козенятам, щоб знову стати хлопчиками і відчути, яке це щастя жити на світі і ніколи не скаржитися на своє життя. Нестайко, В. Пригоди близнят-козенят : казка / В. Нестайко. – Х. : Белкар-книга, 2010. – 64 с. – іл. – (Промінець). Тремтячи від страху, що Гицельцап прокинеться, близнята-козенята почали з усіх сил тягти його вбік. - О, шановні громадяни Вітя і Вова, я чув, що ви б хотіли обернутися на козенят. Це прекрасна ідея!

Слайд 9

Нестайко, В. Олексій, Веселесик і Жарт-Птиця : казка / В. Нестайко. – Х. : Белкар-книга, 2007. – 64 с. : іл. – (Промінець). Перед героями цієї історії стоїть непросте завдання – перетворити неслухняного капризулю Олексія-Плаксія на гарного малюка Лесика-Веселесика. Досягти мети допоможуть лише дружба, добро і наполегливість. - Значить, це ти сьогодні цілий ранок співав арію з опери “Ой, не хочу! Ай, не буду!” - Вередазмія-Капризазмія не повинна мене бачити, - сказала Жарт-Птиця. – Бо тоді вона ніколи з свого палацу не виповзе.

Слайд 10

Тереза і Лукас влітку відпочивали у своєї тітоньки Хільди, яка мешкала у великому старовинному будинку, схожому на неприступну фортецю. У будинку було безліч старовинних речей. Бажаючи трішки розважитися, Тереза кумедно скривилася і зазирнула у дзеркало, але, пронизливо заверещавши, відсахнулася від нього. Що ж налякало так дівчинку? Що і кого вона там побачила? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши оповідання Валентини Гуріної “Старовинне дзеркало”. Всеволод Нестайко написав для маленьких читачів новорічний детектив “Ковалі щастя”. Лихий чаклун Зландій та його прислужник Посіпака викрадають майстрів-ковалів Тіка і Така, які своїми кувалдами кували новорічні подарунки: щастинки-золотинки. Дід Мороз звертається за допомогою в “Казкове детективне бюро”. Чи вдасться Діду Морозу та детективу Бровку Барбосовичу перемогти чаклуна Зландія? Сподіваємося, що Ковалі Щастя повернуться до Чарівного Замку Годин і Дід Мороз встигне розкласти у новорічні подарунки щастинки-золотинки і привітати всіх дітей з Новим роком. Нестайко, В. Ковалі щастя / В. Нестайко. Старовинне дзеркало / В. Гуріна : казкові оповідання. – Х. : Белкар-книга, 2010. – 48 с. : іл. – (Промінець).

Слайд 11

Прочитавши детективні історії цієї збірки, ви поринете в світ неймовірних пригод хлопчика Юрка і кота Мартина, розгадаєте таємницю рудого Мафіозі, дізнаєтеся, чому красивих пухнастих котів Рудольфа та Маркіза називали розбійниками. Коти-розбійники : дитячий детектив. – Х. : Белкар-книга, 2011. – 48 с. : іл. – (Промінець). Ритка розкрила блискавку на своєму рюкзачку, а з неї висунулася голова Мафіозі. Юрко витяг з кишені маленьке люстерко Чугайстрика і направив на вартових.

Слайд 12

Збірка казкових оповідок відкриває дітям нові сторінки дивовижного світу, який їх оточує. Прості й зрозумілі, вони водночас є надзвичайно цікавими, бо торкаються тих тендітних і водночас міцних ниточок, які пов’язують усе й усіх у цьому світі. Тут немає злих і добрих, шкідливих і корисних, розумних і не надто, - адже все залежить лише від нашої точки зору. І грізна Завірюха, і мрійлива Табуретка, і жадібний Тимішко, і зарозумілий Король – усі вони насправді можуть стати справжніми друзями маленьких читачів. Просто героїв треба спробувати зрозуміти, по-дружньому пробачити їхні помилки і тоді історія обов’язково матиме щасливий кінець. Коршунова, А. Справжні друзі : казкові оповідання / А. Коршунова. – Х. : Сінтекс, ЛТД, 2011. – 64 с. – (Сонечко). - Якщо ти вмієш швидко бігати й рятуєш цим своє життя, це ще не означає, що ти боягуз. - Так хотілося політати, а я тільки стриб, об стовбур стук, на землю плюх, - от уся й радість.

Слайд 13

У Дитячому парку відбуваються справжні чудеса. Його жителі - замислений Ослик, балагур Папуга, благородні Лебеді, сторожовий пес Джек, завжди раді гостям. А Паровозик Пузя, в різнокольорових вагончиках якого так люблять кататися малюки, знаходить тут справжніх друзів. І які тільки пригоди з ними не відбуваються, і яких загадок не доводиться розгадувати! То зникнуть на клумбі прекрасні троянди, то Кіт у Чоботях загубить свій чудовий капелюх, то Свинка Зірочка потрапить у біду. А ще потрібно вилікувати маленького Лебедя, вислухати історії Кажана - Мусі і не злякатися того, хто сидить у печері ... Маленькі оповідання, забавні і цікаві, відкривають таємниці чарівного куточка, який знаходиться зовсім поруч, за огорожею Дитячого парку. Вони розповідають про справжню дружбу, доброту і відповідальність. Про те, як треба любити і цінувати світ, в якому ми живемо. Коршунова, А. Паровозик Пузя : повість / А. Коршунова. – Х. : Сінтекс, ЛТД, 2012. – 64 с. : іл. – (Сонечко).

Слайд 14

У місті коїться щось неймовірне. Усі мешканці блукають лабіринтами вулиць і нічого не бачать вже за декілька сантиметрів від кінчика свого носа. Куди йти? У який бік? Школярі не можуть потрапити на уроки, дорослі – на роботу. Через це зупинилися заводи, погасло світло, вимкнулися телефони, не відчинилися магазини. І все тому, що Туман, який жив високо-високо в горах, прилетів у місто. Адже він так мріяв покататися на трамваї. Чи пощастить Туманові знайти трамвай, який дасть згоду покатати його містом? Герланець, В. Як туман на трамваї катався / В. Герланець. – Х. : Ранок : Веста, 2004. – 96 с. : іл. – (Почитайко). - Спасибі, - щиро подякував Туман. – Поїздка була чудовою! Я не забуду її ніколи.

Слайд 15

Барабашка Клейстер - галасливий і безглуздий дух з сімейства домашніх домовичків, любив, як відомо, неприємності людям доставляти. Забрався в комп'ютер програміста Миші - і на екрані замість цифр з'явилося мальоване кошеня, яке полювало за мишею і одночасно тікало від мітли. Прокотився в квартирі бабусі Ніночки по підлозі строкатим пухнастим клубком - і кішка Окрошка, згадавши дитинство, закотила її клубок для в'язання під диван ... Чи вдасться барабашці стати добрим, щоб його всі любили, таким, як і інші герої цих веселих оповідань? Хаткина, Н. Самый вредный барабашка / Н. Хаткина. – Х. : Ранок : Веста, 2004. – 80 с. : ил. – (Почитайка). Барабашка Клейстер залазить в комп'ютер. - Ура, зараз скандал буде! - зрадів Клейстер.

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання