X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Моя улюблена книга"

Завантажити презентацію

"Моя улюблена книга"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував Савчук Олександр

Слайд 2

Айзек Маріон

Слайд 3

Айзек Маріон народився в 1981 році на північному заході Вашингтона і все життя провів поблизу від Сіетла. Він не одружений, у нього немає дітей , він не ходив до коледжу і ніколи не вигравав призи. Старший брат підтримав його фінансово, коли Айзек вирішив опублікувати свою першу книгу « The Inside » (2008). У тому ж році він спільно з ілюстратором Сарою Музі опублікував за свій рахунок графічний роман «Анна» , про дівчинку-привида, яка закохалася в живого хлопчика. Було випущено всього 50 екземплярів книги. У 2010 році Айзек закінчив свій другий роман-«Тепло наших тіл» , випуском якого на цей раз займалося видавництво Vintage . Роман став успішним і права на його екранізацію вже викуплені. Творці фільму позиціонують проект як щось середнє між картина- ми «Сутінки » і « Зомбі на ім'я Шон ». Режисером «Тепло наших тіл» призначений Джонатан Лівайн. На даний момент Айзек Маріон продовжує писати і збира- ється випустити збірку своїх оповідань.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Ніколас Холт Тереза Палмер

Слайд 8

Я зазвичай упереджено ставлюся до зомбі-теми і книг про них, але ця книга - щось. Я був у захваті від неї. Не дивлячись на те що моменти "поїдання" не з приємних, автору вдалось не викликати неприємного почуття до головного героя. Я не відчував до нього огиду, скоріше навпаки , мені було шкода його. Всі зомбі колись були людьми зі своїми почуттями. Розвиток стосунків і “олюднення" дуже сподобалися. Не кожному автору вдається зробити книгу про жорстоких зомбі такою тонкою і романтичною. В ній показали становлення власного “Я”.

Слайд 9

Слайд 10

Але в цій книзі, на мій погляд романтика не на першому місці. Хоч це і в якійсь мірі пародійна комедія-жахів, але мораль у ній безумовно є. І полягає вона в тому, що відображає дійсне життя нашого часу. Нехай ми всі виглядаємо, як нормальні люди, але по суті більшість з нас є саме «зомбі». Ми не прислухаємося до інших ми ні з ким не розмовляємо, кожен живе у своєму зомбі-світі. І думає лише про те, як би «зжерти мозок» собі подібного ... інакше «зжеруть» мій.

Слайд 11

Сіра шкіра, трупний запах, запалі очі - і все.   Я міг би бути схожим на живого, якому пора у відпустку. Світ не ідеальний, і не сподівайся, що коли-небудь він таким стане. Він такий, який є, а як у ньому жити - вирішувати тобі. Хотіти змін - це перший крок. Але другий - це добиватися їх.

Слайд 12

Я пам'ятаю, яка любов була колись. Мішанина емоцій та біології. Витримати всі перевірки, занести багато спільного, пройти вогонь, воду і мідні труби - ось чого вона вимагала. Любов була тортурами, вправою в самокатуванні, любов була живою. Нова любов простіше. Легше. І слабкіше. Все стало спокійніше. Простіше. Самий вірний знак, що ми мертві. Напевно, кінець світу таки настав. Міста, по яких ми блукаємо, такі ж прогнилі, як і ми. Я не знаю, що сталося. Чума? Війна? Соціальний крах? Або просто ми?

Слайд 13

Так про що ж роман? Про любов, про відданість, про прагнення побачити більше, про оптимізм, який дуже потрібен людям, про добро, про борг. Але все це не зводиться до простої догми. Все це необхідно відчути в кожному слові, між рядків, в образах і героях. Це дуже незвичайний роман, який ламає звичні стереотипи. Головний герой в кінці роману перетворюється на Людину, автор бажає це всім теперішнім «людям».

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання