X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Книга - друг, помічник, порадник

Завантажити презентацію

Книга - друг, помічник, порадник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Свято книги Підготувала вчитель початкових класів гімназіїї №1 м. Білої Церкви Дмитраш Олена Вікторівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

"Курочка ряба" У селі у діда й баби Гарна курочка була. Щось маленьке і кругленьке Вона дідові знесла. Мишка, хоч і не хотіла, Зачепила і розбила.

Слайд 9

"Колобок" Хтось жовтенький і кругленький, З тіста личко, з тіста ніс, З підвіконня на доріжку Стрибнув й покотивсь у ліс. Пісеньку співав ведмедю, Зайця й вовка він зустрів, А від хитрої лисички Утекти він не зумів.

Слайд 10

"Рукавичка" В лісі звірям всім на втіху Щось згубив старенький дід. Влізли мишка туди й жабка, Заєць, лиска, вовк, ведмідь. Ще й кабан-іклан. Будь ласка, Пригадайте, що за казка.

Слайд 11

"Котик та півник" Хто рубав у лісі дрова? Хто сидів в цей час удома? Хто наказував:"Сиди! З лискою не говори!" Хто не слухався поради? Кого лиска знов украла? Хто кричав як тільки міг? Щоб друг йому допоміг? Хто ці друзі? Що за казка? Розкажіть мені, будь ласка.

Слайд 12

"Солом"яний бичок" Із соломи цей дружок, В нього смоляний бочок. Зловив зайця, лиску й вовка, Ще й ведмедя поволок. Від ножа щоб врятуватись, Постаралися вони: Для дідуся і бабусі Подарунки принесли.

Слайд 13

Слайд 14

Щоб потрапити в Задзеркалля, потрібно перейти бурхливу гірську річку.

Слайд 15

У назвах яких книжок є назва котів? Франко “Мурко і Бурко” Кибальчич “Спогади кота Сивка” Крилов “Кот Василий” Перро “Кіт у чоботях” та інші.  

Слайд 16

Друзі, чи любите ви мандрувати? Книжки про землі далекі читати? Сьогодні у бібліотеці Мюнхаузен – гість, Про різні країни він вам розповість!  

Слайд 17

Хто моторчик свій заводить? З даху в гості, хто приходить? Веселиться і співає та цукерки наминає. Є у нього справжній друг Найцікавіший Малюк. (Карлсон. Країна – Швеція)

Слайд 18

В батька хлопчик дуже гарний Незвичайний, дерев’яний. Любить дуже батько сина, Забіяку … (Буратіно. Країна – Росія)

Слайд 19

Виріс цей хлопчина з малої деревини, У печі зміючку спік, сам на дерево утік, Його гусятко врятувало, на крилечка свої взяло. Принесло до тата й мами частуватись пирогами.   (Івасик-Телесик. Країна - Україна )

Слайд 20

. Я Бабусі у корзині І обід несу й гостинці. Раптом – сірий Вовк із хащі Роззявляє хижу пащу. Ти чого отут блукаєш? - Розпитав, стрибнув у бік Блискавично в лісі зник… Відгадайте – ну, будь-ласка, Звідки я, з якої казки?   (Червона Шапочка. Країна – Німеччина)

Слайд 21

До прогулянки він ласий, Є на мед чутливий нюх. В нього друг хлопчина Робін Упізнали …   (Вінні Пух. Країна –Англія)

Слайд 22

Лише раз була у школі Й більше не піду ні коли. Я ніяка не дурепа Я весела й добра …   (Пеппі. Країна –Швеція)

Слайд 23

Я – сміливий хлопчик – зух, У мене могутній дух: Як скубне хто за чуприну, Буде плакать, мов дитина, Мені море по коліно, А зовуся … (Цибулино. Країна – Італія)

Слайд 24

Слайд 25

Пам'ятники Бременським музикам У німецькому Бремені на Ратушній площі «живуть» знамениті домашні тварини, несправедливо вигнані по старості господарями, і завдяки своїй неймовірній підприємливості стали всесвітньо відомими Бременські музиканти.

Слайд 26

Цей пам'ятник літературним героям - не єдиний. Є їх фігури і в місті-побратимі Ризі. Пам'ятник, схожий на свого попередника, подарований столиці Латвії тим же Бременом.

Слайд 27

Вовк із відомого мультфільму «Жил был пёс». Пам'ятники цьому герою встановлені у трьох містах. Вага цього бронзового вовчика 160 кілограмів. Нині він досить зручно розмістився у красноярському Фан-парку.

Слайд 28

А ось цей вовк знаходиться в Іркутській області, його вага біля двох тонн.

Слайд 29

А в Центральному нью-йоркському парку на просторій галявині відпочиває Аліса зі своїми друзями з Країни чудес.

Слайд 30

Якщо Ти коли-небудь завітаєш до міста Раменське, то неодмінно сфотографуйся біля героїв популярних мультфільмів, знятих по казкам Едуарда Успенського: Чебурашка, крокодил Гена та Шапокляк.

Слайд 31

Переконаний, що Ти дуже добре знайомий з наступними героями. Хто ж не знає Матроскіна, Шарика, Печкіна та хитре галченя! Вони завітали до містечка Луховиці.

Слайд 32

А ці Матроскін і Шарик мешкають в Раменському.

Слайд 33

Главного героя знаменитой сказки Алексея Толстого «Золотой ключик, или Приключения Буратино» в Барнауле решили «увековечить» в дереве.

Слайд 34

Карлсон Астрід Ліндгрен у Одесі

Слайд 35

Вінні-Пух і П'ятачок А.Милна в Раменському

Слайд 36

Гена, Чебурашка, Шапокляк Е.Успенського в Раменському

Слайд 37

Буратіно А. Толстого в м. Києві

Слайд 38

Слайд 39

Якщо ви занудьгували – візьміть книгу! Якщо хочете поговорити з кимось – відкрийте книгу!

Слайд 40

Якщо хочете одержати пораду – відшукайте її в книзі! Якщо прагнете найти друга – потоваришуйте з книгою!

Слайд 41

Якщо мрієте стати справжніми людьми – читайте книги! Якщо хочете відчути безмежні можливості людського розуму – працюйте з книгою!

Слайд 42

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання