X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Книга, без якої я не уявляю свого життя…"

Завантажити презентацію

"Книга, без якої я не уявляю свого життя…"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Книга, без якої я не уявляю свого життя… РОБОТА УЧЕНИЦІ 11 КЛАСУ Стратійчук Діани

Слайд 2

Книги оточують нас з дитинства. Вони супроводжують нас усе життя. Вони розвивають у нас почуття краси, розширюють наш кругозір, змушують разом з літературними героями радіти, засмучуватися або переживати. Книги піднімають нам настрій, нерідко рятують від самотності, допомагають знайти вихід із ситуації, що склалася.

Слайд 3

Напевно, вчасно прочитана книга - це величезна удача. Вона може змінити життя так, як не змінить її навіть кращий друг.

Слайд 4

Слова великої людини. Руського письменника Олексія Толстого. «хороша книга - точно бесіда з розумною людиною»

Слайд 5

Адже, читаючи улюблену книгу, ти як би спілкуєшся з героями, подорожуєш з ними, хочеш порадити їм , а іноді чекаєш сам від них допомоги.

Слайд 6

“Маленький принц” Мені подобається повість Антуана де Сент Екзюпері «Маленький принц». Це сумна казка про дорослих і дітей. Це мудра казка, яка адресована, швидше за все, дорослим. Для Екзюпері було дуже важливо написати таку книгу… Адже він часто повторював, що з доброї насінини обов'язково виросте добре дерево. Екзюпері, льотчик і письменник, розмірковує про найважливіше - про вічні питання нашого життя: про добро і зло, про красу і байдужість, про дружбу і кохання, про вірність і відповідальність людини за свої вчинки.

Слайд 7

Слайд 8

Маленький принц залишає свою рідну планету, де головним його заняттям було милуватися заходом і доглядати за примхливої трояндою. Там він жив за правилом: «Встав вранці, вмився, привів себе в порядок і відразу ж приведи в порядок свою планету». Хлопчик відправляється в далеку подорож на інші планети, щоб знайти друга. Так він потрапляє на Землю - на нашу планету, єдину, кохану, часом недобру. Тут Маленький принц зустрічається з льотчиком, який і розповів нам цю історію.

Слайд 9

Символічні шість планет, на яких до цього побував Маленький принц, Вони втілюють те, що притаманне сьомий планеті, на якій живемо ми - Влада, честолюбство, марна трата часу на безглузді справи.

Слайд 10

Вислови Маленького принца… «У кожної людини свої зірки. Одним - тим, хто мандрує, - вони вказують шлях. Для інших це просто маленькі вогники ». «Добре бачить тільки серце. Головного очима не побачиш ».

Слайд 11

Зворушливо описується зустріч і дружба Маленького принца і лиса. Мудрий лис пропонує хлопчикові приручити себе і дає найголовніше повчання: «Ми відповідальні за тих, кого приручили».

Слайд 12

Екзюпері нагадує і нам, що живуть в XXI столітті, про відповідальність за наші вчинки, про те, що не можна миритися зі злом, про те, якою повинни бути людина… Твір переконав мене , що дружба - велике і сильне почуття, яке необхідно кожному з нас.

Слайд 13

«Адже всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає» - Антуан де Сент-Екзюпері, з присвяти до книги.

Слайд 14

Висновок… Повість «Маленький принц» можна вважати заповітом льотчика, письменника, філософа… Цей заповіт адресований всім людям. Його потрібно уважно читати, інакше можна пропустити головне.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання