X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Карлсон

Завантажити презентацію

Карлсон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1. Гра «Склади слова». ВЕ МА ДИ СПИ МА ЧОЛО ЛІ МАР ШИНА ЧІР ВІЧОК ТАК ТАВ ЛЮК

Слайд 3

2. Читання деформованого тексту. тХо це? Маньлекий стийтов човілочок з пукхеминьки румаки. На житіво призлибно тропи папу –пнокка. На сніпи рчикмото.

Слайд 4

3. Гра «Лабірінт». - Пройшовши лабіринт, прочитаєте ім'я видатної шведської письменниці, автора казки про Карлсона та Малюка.

Слайд 5

Астрід Анна Емілія Ліндгрен за своє довге життя (95 років) подарувала багато цікавих і захоплюючих книг дітям усього світу.

Слайд 6

- Прочитайте відомості про письменницю у підручнику.

Слайд 7

Слайд 8

1. Підготовка до вивчення нового матеріалу. Читання складних слів. найкращий принишклий дзижчання порозліталися уклякнув запобіжний страшенний вимальовуваласьСванте Свантес Карлсон Боссе Малюк

Слайд 9

2. Читання уголос «ланцюжком». Де познайомились Малюк і Карлсон? Чим вони займалися разом?

Слайд 10

3. Вибіркове читання. - Прочитайте опис весняного вечора. Як познайомилися Малюк і Карлсон? - Як Карлсон запускав парову машину? Що з цього вийшло? - Чому вибухнула машина? Як на це реагував Карлсон? А Малюк? - Що Карлсон пообіцяв Малюку? - Як Карлсон себе вихваляв? - Прочитайте зачин і кінцівку казки. Доведіть, що це оповідання – казка.

Слайд 11

4. Вправи на розвиток швидкості читання. - Позмагайтеся, хто швидше знайде і прочитає абзац зі словами: «легеньке дзижчання» «маленькі товсті чоловічки» «з'явилася ціла калюжа» «почувся страшенний луск» «весняного зоряного неба»

Слайд 12

Порахуйте, скільки разів на с. 120-121 зустрічаються слова: І варіант – Карлсон ІІ варіант – Малюк.

Слайд 13

5. Читання діалогів.

Слайд 14

6. Мовно-логічне завдання. - Визначте риси характеру героїв казки. хвалькуватий спокійний дотепний слухняний енергійний фантазер веселий чемний

Слайд 15

- Роздивіться ілюстрації до казки, фрагменти вистави. Виникло бажання прочитати всю казку?

Слайд 16

Слайд 17

Яке ваше враження від прочитаного уривку? Прочитайте прислів'я, роз'єднавши слова. Які з них могли б бути порадою для Карлсона? Колинетямиш, неберися. Хтохвалиться, тойкається. Хтонепрацює, тойнеїсть.

Слайд 18

УСПІХІВ! Кліп – Берюхова Е.К., www.viki. rdf.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання