X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
як бачать тварини

Завантажити презентацію

як бачать тварини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як бачать тварини? учениці 7 класу Герасим Христини

Слайд 2

Зір тварин Кожна жива істота бачить навколишній світ по-різному. У різних видів і представників тваринного світу уявлення про світ складається в різні картинки. Все-таки, як тварини бачать світ? Багато ссавці не розрізняє червоний і зелений колір. Така здатність властива рибам, рептиліям і птахам. Колірний зір характерний для: люди,мавпи,миші. Ця здатність розрізняти кольори допомагає визначити, що їстівне, тому як вже дозріло, а що ще не варто їсти. Для мишей, приміром, помідори такі ж червоні, як і для нас. А для кішки помідор - це щось сіре серед листя, і точно неїстівне.

Слайд 3

Кішки В нічний час будь-яка кішка буде орієнтувати набагато краще, ніж людина. Ці тварини по своїй натурі - хижаки, тому в пітьмі їх зіниці розширюються і дають можливість набагато краще бачити. Будова очі у кішки також відрізняється від людського: за сітківкою у них розташований відображає шар, який відкидає світло, що потрапив кішці в очі. Кішки бачать кольори набагато гірше, ніж ми, тому їх світ здається бляклим і сірим. Червоний колір вони зовсім не розрізняють.

Слайд 4

Собаки Собаки відмінно бачать синій і фіолетовий колір, а також ультрафіолетові промені. Але для них залишається загадкою помаранчевий і червоний колір.

Слайд 5

Історія Те, як бачать тварини, ще пов'язано і з тим, на якій відстані розташовані предмети, а також наскільки швидко очей пристосовується до різному положенню предметів. Наприклад, кішки краще бачать те, що знаходиться на деякій відстані від них. Їх зір загострюється приблизно на 2-6 метрах від них. Такий механізм зору дуже зручний під час полювання на мишей або ж птахів.

Слайд 6

Мавпи Мавпи можуть бачити кілька кольорів:червоний,зелений.Тут можна провести паралель з людиною, яка бачить ті ж тону. Вчені вивели теорію, що так приматам було легше навчитися розрізняти стиглі плоди від зелених. Але існує один дивовижний факт: у Південній Америці на деревах майже не буває червоного листя, які зазвичай вибирають шимпанзе для правильного харчування. Там майже все листя мають зелені відтінок, тому в цих краях у мавп відсутня здатність розрізняти кольори.

Слайд 7

Які кольори бачать тварини інших видів? Бджоли. Наприклад, бджоли, також не можуть побачити червоного кольору, тому як для них він такий же, як і чорний. Вчені дійшли висновку, що цей вид приваблюють: білі тона- жовті і блакитні тони. Але ось колірний діапазон у бджіл набагато ширше нашого. Тому як їм доступний ультрафіолетове світло. Якщо для нас квітка виглядає білим, то для бджоли він забарвлений в яскраві сині або фіолетові візерунки, за якими легко знайти місце нектару.

Слайд 8

Які кольори бачать тварини інших видів? Птиці. Їм ультрафіолетові промені допомагають виявити здобич. Яструб легко може помітити мишку по тих місцях, де вона метилу свою територію. Адже така територія буде відрізнятися ультрафіолетовим світлом. Зір у птахів просто дивовижне: шуліка може побачити падло з висоти польоту в 2000 метрів.

Слайд 9

Які кольори бачать тварини інших видів? Хамелеон. У хамелеона очі мають дивну здатність - обертатися в різні боки незалежно одне від одного. Так можна побачити дві картини навколо себе: смачну видобуток, наприклад, муху, - попереду та хижого птаха, яка полює на нього, - ззаду.

Слайд 10

Які кольори бачать тварини інших видів? Краб. У крабів поворот кожного ока становить 360 градусів. При цьому кожен краб може ще й розрізнити форму оточуючих його предметів.

Слайд 11

Висновок Багато досліджень допомагають нам опинитися трохи ближче до світогляду цих дивовижних і різних істот! І тепер Ви теж знаєте, як бачать навколишній світ деякі тварини.

Слайд 12

План Зір тварин Кішки Собаки Історія Мавпи Які кольори бачать тварини інших видів? Висновок

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія