X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Володимир Іванович Вернадський"

Завантажити презентацію

"Володимир Іванович Вернадський"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир Іванович Вернадський

Слайд 2

Володимир Вернадський народився в Санкт-Петербурзі 28 лютого. Був троюрідним братом відомого російського письменника Володимира Короленка. У 1886 році Вернадський одружився на Наталії Єгорівні Старицькій (1862-1943), з якою прожив понад 56 років. У сім'ї було двоє дітей.

Слайд 3

Слайд 4

Біосфера – сфера життя, оболонка Землі, населена живими організмами.

Слайд 5

Вчення про біосферу У структурі біосфери Вернадський виділяв сім видів речовини: 1. живе

Слайд 6

2. Біосфера не просто одна з оболонок Землі ,це організована оболонка; 3. Бути живим – значить бути організованим;

Слайд 7

4. Головною формою діяльності живих організмів у біосфері є їхня біогеохімічна робота, яка виявляється у формі незамкнутих і незворотних потоків енергії і речовин між основними компонентами біосферної цілісності;

Слайд 8

5.речовина в стадії радіоактивного розпаду; 6.розсіяні атоми; 7.речовина космічного походження.

Слайд 9

Вернадський був прихильником гіпотези панспермії (гіпотеза про появу життя на Землі в результаті занесення з космічного простору так званих «зародків життя»). Методи і підходи кристалографії Вернадський поширював на речовину живих організмів. Жива речовина розвивається в реальному просторі, яка володіє певною структурою, симетрією і асиметрією.

Слайд 10

Будова речовини відповідає якомусь простору, а їх різноманітність свідчить про різноманітність просторів. Таким чином, живе і відстале не можуть мати спільне походження, вони походять з різних просторів, одвічно знаходяться поруч у Космосі.

Слайд 11

Деякий час Вернадський пов'язував особливості простору живої речовини з його передбачуваним характером, але з незрозумілих причин відмовився від цього трактування і став пояснювати простір живого як єдність простору-часу.

Слайд 12

Кінець!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія