X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Внутрішня будова стебла. Ріст стебла

Завантажити презентацію

Внутрішня будова стебла. Ріст стебла

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Внутрішня будова стебла. Ріст стебла.

Слайд 2

1. Що таке пагін? 2. З яких частин складається пагін? 3. Які функції виконує стебло? ?

Слайд 3

пробка луб камбий древесина сердцевина кора

Слайд 4

Внутрішня будова стебла

Слайд 5

Стебло

Слайд 6

Розріз стебла

Слайд 7

1. Чим вкриті молоді та здеревілі стебла дерев і кущів? У чому полягає їх відмінність? Яке значення мають зовнішні покриви стебла в житті рослини? 2. Де в стеблі розташовується луб? Якою є його будова і значення? 3. Де розташований камбій? 4. Як називається найширший шар стебла? Якою є його будова і значення? ?

Слайд 8

Лабораторна робота № 5. Внутрішня будова стебла у зв’язку з його функціями Мета: розглянути особливості внутрішньої будови стебла й пояснити її зв’язок із функціями, які виконує стебло. Обладнання й матеріали: мікроскоп, гілки, постійні мікропрепарати поперечних зрізів стебла, зошит, підручник.

Слайд 9

Хід роботи 1. Розгляньте зовнішній вигляд гілки. Знайдіть на ній сочевички. Відмітьте особливості їх будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура стебла. 2. Розгляньте на мікропрепараті кору. Відмітьте особливості її будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура стебла. 3. Розгляньте на мікропрепараті камбій. Відмітьте особливості його будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура стебла. 4. Розгляньте на мікропрепараті деревину. Відмітьте особливості її будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура стебла. 5. Розгляньте на мікропрепараті серцевину. Відмітьте особливості її будови й занесіть їх у таблицю. Також занесіть у таблицю функції, які виконує ця структура стебла.

Слайд 10

Структура стебла Особливості будови Функції Сочевички Кора Камбій Деревина Серцевина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія