X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вища нервова діяльність".

Завантажити презентацію

"Вища нервова діяльність".

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

 Проект на тему : "Виявлення рівня антропогенного впливу в екосистемах" Підготувала учениця 9-Б класу Дурда Анастасія

Слайд 2

Антропогені фактори Антропогенний вплив на природу — в буквальному перекладі «породжений людиною» вплив на біосферу. Антропогенними називають ті фактори, які своїм походженням зобов'язані будь-якій діяльності людини. Цим вони принципово відрізняються від факторів природних, які виникли ще до появи людини, але існують і діють досі. Вплив людини як екологічного фактора надзвичайно сильний та різнобічний. Жодна екосистема на планеті не уникнула цього впливу, а багато з них зникли повністю. З появою людини і суспільства природа вступила в новий етап свого існування — почала відчувати на собі антропогенний вплив (тобто вплив людини та її діяльності). Спочатку відносини людини і природи являли собою взаємний вплив один на одного — людина самостійно (без застосування складних технічних засобів) одержувала для себе користь з природи (їжа, корисні копалини), а природа впливала на людину, причому людина була не захищеною від природи (наприклад, різних стихій, клімату і т. д.), досить сильно залежала від неї.

Слайд 3

Основні втручання людини в екосистеми: Спрощення екосистеми і розрив біологічних циклів. Поява генетичних змін в організмах рослин і тварин. Введення в екосистему нових видів. Концентрація розсіяної енергії у вигляді теплового забрудненя. Збільшення отруйних відходів від хімічних виробництв.

Слайд 4

Види забруднення, їхні наслдки для екосистеми

Слайд 5

Види забруднення, їхні наслдки для екосистеми

Слайд 6

Види забруднення, їхні наслдки для екосистеми

Слайд 7

Види забруднення, їхні наслдки для екосистеми

Слайд 8

Екосистема

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія