X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відділи Хвощеподібні та Плауноподібні. Лабораторна робота № 13. Особливості будови плауна булавовидного і хвоща польового

Завантажити презентацію

Відділи Хвощеподібні та Плауноподібні. Лабораторна робота № 13. Особливості будови плауна булавовидного і хвоща польового

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відділи Хвощеподібні та Плауноподібні

Слайд 2

1. Яку роль відіграють хлорофілоносні й повітроносні клітини листка сфагнуму? 2. Яке господарське значення мають мохи? 3. Як утворюється торф та яке його значення в природі й житті людини?

Слайд 3

Плауноподібні - це багаторічні трав’янисті вічнозелені рослини, рідше напівкущі. Серед вимерлих плауноподібних відомі деревоподібні форми. Усього нараховується близько 450 сучасних видів плауноподібних.

Слайд 4

Слайд 5

Відділ Плауни

Слайд 6

Хвощеподібні - це багаторічні трав’янисті рослини. Серед вимерлих хвощеподібних відомі деревоподібні форми. Усього нараховується 32 сучасні види хвощеподібних, які представляють єдиний рід - хвощ.

Слайд 7

Будова хвоща

Слайд 8

Відділ Хвощі

Слайд 9

Лабораторна робота № 13. Особливості будови плауна булавовидного і хвоща польового Мета: ознайомитися з особливостями будови хвощів і плаунів. Обладнання й матеріали: гербарні або фіксовані зразки плауна булавовидного і хвоща польового, препарувальний набір, лупа, зошит, підручник.

Слайд 10

Хід роботи 1. Розгляньте живі, фіксовані або гербарні зразки спорофіта плауна булавовидного, а також його малюнок у підручнику. Знайдіть корені, пагони, стебла, листки і стробіли. 2. Використовуючи лупу, розгляньте розташування листя на стеблі й будову стебла. 3. Намалюйте рослину плауна булавовидного й позначте на малюнку корені, стебло, листки і стробіл. 4. Розгляньте живі, фіксовані або гербарні зразки спорофіта хвоща польового, а також його малюнок у підручнику. Знайдіть корені, кореневище, надземні спороносні й вегетативні пагони, вузли й міжвузля. 5. Використовуючи лупу, розгляньте стробіл на верхівці спороносного пагона. 6. Намалюйте рослину хвоща польового й позначте на малюнку корені, кореневище, надземні спороносні й вегетативні пагони, вузли й міжвузля, стебло, листки і стробіл. 7. Зробіть висновок, у якому вкажіть характерні риси будови плауноподібних і хвощеподібних.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія