X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тварини, що впадають в сплячку

Завантажити презентацію

Тварини, що впадають в сплячку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ХТО СПИТЬ ВЗИМКУ

Слайд 2

ЄНОТ Єнот в сутінки і вночі бродить у пошуках їжі. Він добре лазить по деревах, але зазвичай годується на землі, в болотах і мілководді. Їжею йому служать жаби, раки, риба, гризуни (навіть молоді ондатри), а також всілякі ягоди, жолуді, горіхи, фрукти. Перш ніж з'їсти здобич, єнот полоще її у воді, що і дало привід назвати його полоскуном. Енот-полоскун — єдиний представник сімейства, який на зиму впадає в тривалу сплячку. У Канаді вона триваэ 4 місяці, а в південніших районах спостерігається лише доки лежить сніг і стоїть морозна погода

Слайд 3

ВЕДМІДЬ Найбільш типовим житлом бурого ведмедя є глухі ліси з буреломом, болотами, лужками, водоймами. Для барлогу ведмідь обирає найнадійніші, глухі куточки, де-небудь на острівці лісу посеред величезного мохового болота. Всупереч поширеній думці, ведмеді в справжню сплячку не занурюються. Їх стан правильніше називати зимовим сном, бо вони зберігають повну життєздатність, чуйність, в разі небезпеки покидають барліг і після блукань по лісу займають нову.

Слайд 4

ВЕДМІДЬ Дивно, що настільки могутній звір харчується переважно ягодами, плодами, горіхами, зеленими рослинами, комахами, їх личинками, рибою, падаллю. Але цієї їжі він з'їдає дуже багато

Слайд 5

БОРСУК Він мешканець лісів, головним чином змішаних, горбистих, пересічених ярами і долинами річок, де багато корму і зручних місць для нір. Борсук відмінно пристосований до риття глибоких нір, в яких проводить значну частину свого життя. Найчастіше він владнує їх в схилах лісових ярів, річкових долин або горбів Харчується борсук найрізноманітнішою їжею: дрібними звірами, жабами, ящірками, птицями, їх яйцями, комахами і їх личинками, молюсками, дощовими черв'яками, ягодами, фруктами, горіхами, травою.

Слайд 6

ХОМ'ЯЧОК Заселяє сільськогосподарські угіддя по кордону полів і чагарників. Він будує добротні і складні нори з багаточисельними віднірками - коморами, тунелями і гніздовими камерами. Харчуються зерном, картоплею, кукурудзою, морквою і іншими подібними продуктами.

Слайд 7

ЇЖАК Їжаки владнують глибокі (зимові) нори. На відміну від інших представників ряду, їжаки в умовах помірного і холодного клімату на зиму впадають в тривалу глибоку сплячку.

Слайд 8

ЇЖАК У його раціоні провідне місце займають личинки комарів жуки, жужелиці і жуки-гнойовики. В умовах неволі їжак може з'їсти гадюку, Але в природі таких явищ не спостерігалося, хоча їжакові властива дивна стійкість до отрути гадюки. Їжаки ласують яйцями або пташенятами будь-яких дрібних птиць, що гніздяться на землі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія