X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Теорії походження людини"

Завантажити презентацію

"Теорії походження людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Теорії походження людини Підготувала учениця 11-М класу Москаленко Анна

Слайд 2

Еволюційна теорія Еволюційна теорія припускає, що людина походить від вищих приматів - людиноподібних мавп шляхом поступового видозміни під впливом зовнішніх факторів і природного відбору.

Слайд 3

Теорія творіння (креаціонізм) Дана теорія стверджує, що людина створена Богом, богами чи божественною силою з нічого або з будь-якого небіологічного матеріалу. Найбільш відома біблійна версія, згідно з якою перші люди - Адам і Єва - були створені з глини. Ця версія має більш древні єгипетські коріння і ряд аналогів в міфах інших народів. Різновидом теорії творіння можна вважати також міфи про перетворення тварин в людей і про народження перших людей богами.

Слайд 4

Теорія зовнішнього втручання Відповідно до цієї теорії поява людей на Землі, так чи інакше, пов'язане з діяльністю інших цивілізацій. У найпростішому варіанті ТЗВ вважає людей прямими нащадками інопланетян, що висадилися на Землю в доісторичний час.

Слайд 5

Теорія просторових аномалій Послідовники даної теорії трактують антропогенез, як елемент розвитку стійкої просторової аномалії - гуманоїдної тріади "Матерія-Енергія-Аура", характерної для багатьох планет Земної Всесвіту і її аналогів в паралельних просторах.

Слайд 6

ОСНОВНІ СТАДІЇ ЕВОЛЮЦІЇ ЛЮДИНИ Австралопітек Австралопітеків або "південних мавп" - прийнято вважати вихідними формами в родоводу людини. Довжина тіла 120-130 см, вага 30-40 кг. Їх характерною особливістю була двонога хода і пряме положення тіла. Вільні верхні кінцівки давали можливість використовувати палиці, камені і т.д.

Слайд 7

Пітекантропи - істоти прямоходячі, середнього зросту і міцної статури, зберегли, однак, багато мавпячих рис, як у формі черепа, так і в будові лицьового скелета. У синантропів вже відзначена початкова стадія розвитку підборіддя. Судячи зі знахідок вік найдавніших людей від 50 тис. до 1 млн. років Пітекантропи

Слайд 8

Палеоантроп Неандертальці були людьми середнього зросту, міцної, масивного складання, за загальним будові скелета стоять ближче до сучасної людини. Обсяг мозкової коробки коливався від 1200 см3 до 1800 см3, хоча за формою їх череп відрізнявся від черепа сучасної людини.

Слайд 9

Неоантропи Час появи людини сучасного виду припадає на початок пізнього палеоліту (70-35 тис. років тому). Неоантропи були високими людьми, пропорційно складеними. Середній зріст чоловіків - 180-185 см, жінок - 160-163 см.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія