X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Страус

Завантажити презентацію

Страус

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чим цікаві нелітаючі страуси

Слайд 2

Найбільший птах Страус - найбільший у світі птах, що може сягати 2 м 70 см. Дорослий самець страуса може мати масу до 100 кг. Із-за відсутності кіля і через велику масу тіла страуси не можуть літати, але можуть розвивати швидкість до 50 км/год.

Слайд 3

Загальна характеристика Страуси можуть довгий час обходитися без води, але при нагоді охоче її п'ють та купаються. В неволі страуси живуть до 50 років.

Слайд 4

Розповсюдження Мешкають в степах та напівпустелях Африки. Живуть гуртами від 10 до 50 особин. Часто із страусами в савані пасуться стада гну, зебр та інших тварин.

Слайд 5

Розповсюдження Сотні тисяч років тому страуси жили також на півдні України. А сьогодні ми все частіше зустрічаємо страусові ферми на нашій території, де можна насолодитися спостереженням за цими незвичайними птахами.

Слайд 6

Спосіб життя Найчастіше страус уникає хижаків втечею. Часто молоді страуси припадають до землі, витягуючи при цьому свою довгу шию. У такій чудернацькій позі ворогу страуса тяжко помітити свою жертву.

Слайд 7

Спосіб життя Якщо до птаха наблизитися, він миттєво схоплюється і тікає. Коли ж птахові нікуди відступати, він стає небезпечним. Його особливі двопалі лапи - надійна зброя.

Слайд 8

Спосіб життя Легенда, що наляканий страус ховає голову в пісок, ймовірно, походить від того факту, що самиця, яка сидить на гнізді, у випадку небезпеки розпластує по землі шию і голову, прагнучи стати непомітною на тлі навколишньої савани. Так само діють страуси, помітивши хижаків.

Слайд 9

Харчування Оскільки у страусів немає зубів, для подрібнення їжі в шлунку вони ковтають дрібні камінці, а часто і все, що їм трапляється: цвяхи, шматки дерева, заліза, пластмаси …

Слайд 10

Розмноження Самець обирає 2-3 самиці і риє у піску ямку - гніздо. Всі самиці туди відкладають свої яйця, а потім по черзі їх висиджують.

Слайд 11

Розмноження Яйця вдень висиджують самки, оскільки їхнє сіре оперення непомітне хижакові на тлі ландшафту. А вночі їх замінює самець, чиє чорне оперення непомітне на тлі нічного неба.

Слайд 12

Розмноження Малята виростають швидко: майже на 30 см щомісяця.

Слайд 13

Страусові ферми стають все численнішими. Вони спеціалізуються і на м’ясі, і на яйцях, і на перах. Одна пара страусів за рік дає 1800 кг м’яса, 50 кв. м шкіри та 36 кг пір’я. Продуктивність

Слайд 14

Завітайте на страусову ферму!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія