Рак
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Усі ракоподібні живуть у воді. Орган виділення – шкіра. Відсутні вусика. Ходильних кінцівок у річкового рака 5 пар. У всіх ракоподібних орган дихання – зябра. Серед ракоподібних є як гермафродити, так і роздільностатеві. Павук належить до ракоподібних. Кровоносна система незамкнена. Статева система розміщується у грудній порожнині під серцем. Деякі представники ведуть наземний спосіб життя. Виділення відбувається через круглими зеленими залозами
Мета: Навчальна: поглибити знання учнів про різноманітність ракоподібних, особливості їх будови, з’ясувати значення ракоподібних у природі та житті людини; Розвиваюча: розвивати навички роботи з додатковою літературою Виховна: виховати любов до ракоподібних.
Лангусти досягають інколи 75 см. У лангустів довгі вусики, а груди покриті багаточисельними шипиками. Не мають на передніх ногах клешні. За допомогою розмахування вусиків-антен, які трусяться
Найменший представник ракоподыбних – морська блоха (дафныя), маэ розмыри менше 0,25 Слугує кормом для оселедців
Її називають водяною блохою. Вона відома усім любителям акваріума. Вони, висушені або живі, - найкращий корм для маленьких риб. Мають справу з працівниками рибзаводів. Вони – маленькі рачки.
Ця тварина – найкращий делікатес серед дарів моря. З зовні він схожий на річкового рака, тільки клешні у нього більш міцніші та і розміро більший. У берегів Європи він попався до 1 м.
Цей рак, але без клешень. Але вуса у нього дуже довгі; у деяких майже удвоє довше тіла. Навколо вусиків у нього густа поросль гострих шипів. Це єдине оборона зброя, а ще й гучні, тріскучі звуки, які він видає дряпаючи підстава заднього вусика про передній край любить переховуватись в коралових рифах. Їсть все живе, що в змозі подолати сильними ногами.
Схожі презентації
Категорії