X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Плацертарні ссавці"

Завантажити презентацію

"Плацертарні ссавці"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Плацертарні ссавці.Хижі.

Слайд 2

Родина Вовчі До цієї родини належить вовк,собака,песець тощо. Це середні за розмірами тварини. Мають довгі кінцівки з невитяжними кігтями під час бігу вони спиранться лише на пальці . Здатні довгий час переслідувати здобич.

Слайд 3

Вовк Поширенй майже по всій території України. Це сильний хижак , тіло якого сягає завдовжки 160 см і маса – до 79 кг.

Слайд 4

Родина котячі. Ця родина об’єднує тварин середніх і великих розмірів із довгими кінцівками та втяжними кігтями. У котячих , порівняно з вовками , гірший нюх , але добре розвинені зір і слух.

Слайд 5

Тигр Найбільший представник котячих. Тіло завдовжки до 3 метри маса . Мешкає у Південній Азії та на Півдні

Слайд 6

Рись Живе у лісовій зоні Євразії та Північної Америки . В Україні трапляється на Поліссі та в Карпатах . Живляться тваринами різних розмірів

Слайд 7

ЛЕВ Поширений на території Центральної Африки та Південної Азії. Тримають родину прайдами. Занесені до Міжнародної Червониї книги .

Слайд 8

Кіт лісовий Зовні схожий на свійського кота але відрізняється більшими розмірама. Живе у дуплах , ущелинах скель , а також у нурах борсуків , лисиць. Живиться гризунами , та дрібними птахами. Поширений у Західній Європі та в деяких місцевостях Азії.

Слайд 9

Свійська кішка Одомашнена близько 5 тис. років тому для захисту зерна від гризунів.Її предком була африканська дика кішка.

Слайд 10

Родина куницеві Дрібних та середніх розмірів тварини з вкороченими кінцівками й видовженим гнучким тілом. Більшість видів веде земний спосіб життя, багато з них добре лазять по деревах. Борсуки більшість життя проводять у глибоих норах.

Слайд 11

Річкова видра,морська видра або калан. Представники куницевих які полюють на здобич у воді. Річкова видро живе у чистих водоймах України.і живиться переважно рибою взимку жабами. Річкова видра та калан мають дорогоцінне хутро.

Слайд 12

Зробив учень 8-А класу Гручман Євген ДЯКУЮ ЗА УВАГУ. поставте 12 будь-ласка…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія