X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пантеологія докази ег

Завантажити презентацію

Пантеологія докази ег

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ендотермічні реакції на службі людини

Слайд 2

Е ндотермі чна реа кція — хімічна або ядерна реакція, яка супроводжується поглинанням тепла  (наприклад,  розклад вапняку на негашене вапно й вуглекислий газ). Кількісно характеризується різницею ентальпії, яка є додатньою, продуктів реакції та вихідних реагентів. Тепловий ефект реакції залежить тільки від початкового і кінцевого стану речовини і не залежить від провідних стадій процесу.

Слайд 3

Застосування теплового ефекту на практиці Лікарі-дієтологи використовують теплові ефекти окислення харчових продуктів в організмі для складання правильних раціонів харчування не тільки для хворих, але і для здорових людей - спортсменів, працівників різних професій. За традицією для розрахунків калорії (1кал = 4,1868 Дж). Енергетичний зміст їжі відносять до якої-небудь маси харчових продуктів: до 1 г, до 100 г або навіть до стандартної упаковки продуктів. Наприклад, на етикетці баночки зі згущеним молоком можна прочитати такий напис - "калорійність 320 ккал/100 г".

Слайд 4

В хімічній промисловості теплові ефекти потрібні для розрахунку кількості теплоти для нагрівання реактивів, в яких проходять ендотермічні реакції. В енергетиці за допомогою теплоти згорання палива розраховується вироблення теплової енергії. 

Слайд 5

Хімічне, військове, будівельне, харчове, гірничовидобувне і багато інших галузей використовують тепловий ефект у своїх розробках. Він застосовується в двигунах внутрішнього згоряння, холодильних установках і різних топкових пристроях, а також у виробництві хірургічних приборів, жароміцних покриттів, в нових видах будівельних матеріалів і так далі. 

Слайд 6

Реакції відновлення металів з їх оксидів використовують в металургії.

Слайд 7

Реакції йонізації використовують для визначення оптимальних умов для розведення і виведення певних видів тварин.

Слайд 8

Електролітами в металевих покриттях очищуюють стічні води.

Слайд 9

У результаті електролізу отримують метали водень хлор

Слайд 10

Отже, провівши аналіз практичного застосування теплового ефекту хімічних реакцій, можна зробити висновок: тепловий ефект щільно пов'язаний з нашим повсякденним життям, він піддається постійному дослідженню і знаходить все новіші застосування на практиці. 

Слайд 11

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія