X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одноклітинні тварини

Завантажити презентацію

Одноклітинні тварини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одноклітинні тварини Гречуха Вікторія

Слайд 2

До одноклітинних відносяться тварини, тіло яких складається з однієї клітини, яка за своїми функціями є самостійним організмом. Інфузорія туфелька

Слайд 3

Їх перевищує 30 тис. Форма тіла різноманітна.

Слайд 4

Одноклітинні організми бактерії археї еукаріоти Зазвичай одноклітинні організми є мікроскопічними. Проте деякі одноклітинні найпростіші видимі неозброєним оком (у рідкісних випадках сягаючи десятків сантиметрів).

Слайд 5

Вважається, що одноклітинними були перші живі організми Землі. Найбільш древніми з них вважаються бактерії і археї. Одноклітинні організми були відкриті Антоні ван Левенгуком. Планета * * - одноклітинні Ми перші!

Слайд 6

Приклади одноклітинних організмів. Малярійний плазмодій (знаходиться у просвіті кишечника, а проникаючи у стінки кишки, руйнує клітини слизової оболонки) (уражає клітини крові – еритроцити) Трипаносома (паразитує у крові, лімфі, спиномозковій рідині;у людини спричиняє сонну хворобу) Лийшманії (паразитують у клітинах, уражають шкіру,внутрішні органи) Лямблії (паразитують у протоках печінки, тонкому кишечнику)

Слайд 7

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія