X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Клонування"

Завантажити презентацію

"Клонування"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Клонування — процес створення ідентичних копій організмів або інших об'єктів у біології.

Слайд 3

Першим клонованим організмом була вівця Доллі. До клонування Доллі уже були перші спроби склонувати організми, зокрема були клоновані вівці Меган і Мораг тою самою групою вчених. В процесі створення Доллі в 277 яйцеклітин було вселено ядра із нестатевих клітин, після чого було утворено 29 ембріонів, із яких вижила лише Доллі.

Слайд 4

Клітинне клонування — клонування, при якому відбувається виведення популяції клітин із однієї клітини. У випадку простих одноклітинних організмів, чи то бактерій, чи то дріжджів, цей процес є достатньо простим.

Слайд 5

Для клонування клітин багатоклітинних організмів потрібно докласти значно більше зусиль — це набагато важче завдання, окрім того, такі клітини розвиваються дуже повільно у звичайних умовах.

Слайд 6

Клонування людини — етична і наукова проблема кінця 20 і початку 21 століття, що полягає у можливості формування і вирощування принципово нових людських істот, які би не тільки ззовні, але й на генетичному рівні відтворювали того чи іншого індивіда.

Слайд 7

Типи клонування людини: 1)Репродуктивне клонування людини- індивід, який народився у результаті клонування повинен отримати ім'я, громадянські права, освіту, виховання, тобто все те, що отримують інші повнозначні громадяни держави. 2)Терапевтичне клонування людини-передбачає, що розвиток ембріона закінчується через 14 днів, використовується для отримання стовбурних клітин з ембріону.

Слайд 8

Питання про клонування людини викликало низку протестів, як зі сторони церкви, так і на законодавчому рівні. В 1997 році ЮНЕСКО прийняла Загальну декларацію, яка забороняє клонування людини та передбачає суворий контроль держави над усіма дослідженнями в цьому напрямі.

Слайд 9

Клонування цінних трансгенних тварин може швидко та економічно забезпечити людство новими лікарськими препаратами, що містяться в молоці, спеціально отриманих для цього генно-інженерними методами овець, кіз або корів.

Слайд 10

Це ж відноситься до розмноження видатних спортивних коней, цінних хутрових звірів, збереженню рідкісних і зникаючих тварин у природних ппопуляціях.Роботи з домашніми тваринами дуже важливі з практичної точки зору, це викликало піднесення серед любителів домашніх тварин, які отримали можливість отримувати копії своїх улюбленців.

Слайд 11

Презентацію виконала учениця 11-А класу Алдакімова Анастасія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія