X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класс Однодольні

Завантажити презентацію

Класс Однодольні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Клас Однодольні Родина Злаки до 10 тис. видів; трав’янисті, рідко дерев’янисті рослини; стебло має серцевину (кукурудза), або порожнисте – соломина (пшениця, жито,ячмінь, овес); суцвіття складні – китиця, волоть, кладний колос; плід – зернівка; харчові рослини, дикорослі злаки.

Слайд 3

Пшениця Основна продовольча культура; Однорічна рослина; Сорти ярі й озимі; Суцвіття – складний колос; Самозапилення, рідше перехресне – вітром; Вирощують два види пшениці – м’яку і тверду.

Слайд 4

Жито Невибаглива до грунту, зимостійка культура; Сіють далеко на півночі, до Заполяр’я; Зернівка тонша і довша, ніж у пшениці; Житнє борошно темніше за пшеничне; Хліб смачний і поживний; Цінний корм для худоби.

Слайд 5

Рис Харчова культура тропічних і субтропічних районів; Вирощують у Криму; Вологолюбна рослина; Борошно, крупа, крохмаль, спирт,олія; З соломи виготовляють папір, плетуть кошики, капелюхи, декоративний посуд.

Слайд 6

Рисове поле

Слайд 7

Просо Посухостійка культура; Суцвіття – волоть; Зріле зерно оточене сухими квітковими плівками; Очищене від плівок – пшоно; Поживна крупа; Солома та полова – корм для худоби.

Слайд 8

Овес Корм для сільськогосодарських тварин; Дієтичні продукти: крупа, пластівці, печиво; Колоски зібрані в розлогий волоть.

Слайд 9

Кукурудза Однодомна рослина; Роздільностатеві квітки зібрані в суцвіття; Перехресне запилення; Борошно, крупа, крохмаль, цукор, олія, спирт; Папір, гума, пластмаса; Корм для тварин.

Слайд 10

ячмінь Кормова, харчова і технічна культура; Борошно, перлова і ячна крупи; Сировина для пивоварної промисловості; Цінний корм для тварин.

Слайд 11

Збір цукрової тростини

Слайд 12

Цукрова тростина Росте в тропічних країнах; Багаторічний кореневищний злак; Суцвіття волоть; В стеблах – цукор; Найбільші плантації в Бразилії, Китаї, на Кубі.

Слайд 13

Бамбук Деревоподібний злак; Тропіки; Швидкість росту стебла – 30- 40 см за добу; Меблі, водопровідні труби, огорожі, папір, парасольок, вудлищ; Молоді пагони –корм худобі

Слайд 14

Бамбукові зарості на березі річки Ліцзян в Китаї

Слайд 15

Осока Рогіз

Слайд 16

Ананас Папірус

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія