X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Хижаки-дивовижні рослини"

Завантажити презентацію

"Хижаки-дивовижні рослини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11 класу Павловська М. Хижаки-дивовижні рослини

Слайд 2

Глечики – пастки Сараценія Деякі рослини забарвлюються в яскраво-червоний колір, інші виділяють липку речовину. У Сараценії на шийці ростуть довгі волоски, спрямовані донизу, що не дозволяє комахам вилізти на гору. У середині глечика залозки виділяють ферменти, що значно прискорюють розчинення комашиної плоті. Личинки комарів та павуків живуть у середені глечику сараценії.

Слайд 3

Венерина мухоловка Пастка формується в кінці листка, кожен листок має чутливі волоски, що приводять у рух пастку. Це відбувається у тому разі, якщо комаха ворухне одним з волосків Пастка спрацьовує за 1/5 секунди. Зубці, чіпляючись один за одного, але невелика комаха спроможна вилізти назовні. При потраплянні великої здобичі, пастка повільно зачиняється протягом кількох годин, аж поки жертва цілком не розчавиться.

Слайд 4

Пухиринка Пухиринки ростуть у водоймах. З листків у них звисають пухирці з отвором, спеціальні залози викачують з пухирця майже всю воду. Потім виділяється цукриста речовина, що приваблює здобич. Щойно жертва торкнется сигнальних волосків клапан відчиняється і здобич разом із водою засмоктується в пухирець. Далі клапан швидко затуляється,і розпочинається перетравлювання улову.

Слайд 5

Непентес Непентес (Nepenthes) — рід хижих рослин, для них характерні специфічні пастки заповнені травними соками. Налічується 120-130 видів Непентесів, розповсюджених на території Австралії та Мадаґаскарі. Рослини пасивно полюють на комах, павуків, дрібних ссавців.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Зараз в світі відомо понад 500 видів рослин-хижаків

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія