Гіллястовусі
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Артемія. Артемія здатна жити в неймовірно солоній воді і розмножуватися в ній у величезній кількості. Якщо такий водойм пересохне, то артемія, звичайно загине. Зате у висохлому мулі завжди буває величезна кількість її яєць. Мешкає в самих різних місцях земної кулі, де існують постійні або тимчасові озера з солоною водою. Там живуть одноклітинні водорості, які служать їжею артемії, Артемія широко поширена на земній кулі. У нас вона населяє солоні водойми від одеських лиманів до забайкальських солоних озер. Для них характерні свої біологічні і хімічні особливості.
Дорослі рачки двостатевих видів досягають довжини 10міліметрів, деякких партеногенетичних-20. Забарвлення залежно від споживаної їжі і концентрації розчиненого у воді кисню від зеленуватого до яскраво-червоного.
Артемія проживає в хлоридних, сульфатних і карбонатних водах, солоність їх досягає 300промілей. Але деякий час вона може жити навіть у прісній воді , що дозволяє використовувати її як живого корму для прісноводних акваріумних риб.
Невимогливі вони і до вмісту в воді кисню, дефіцит якого в солоних водоймах-аж ніяк не рідкість.Порогова концентрація кисню для дорослої форми дуже низька-0,5 міліграм на літр, Рачок живе до двох годин навіть в анаеробному (безкисневому) середовищі. Артемією харчуються багато тварин, але головним її споживачем слід вважати фламінго.
Схожі презентації
Категорії