X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фрегат

Завантажити презентацію

Фрегат

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фрегат

Слайд 2

Фрегат  Фрегат - красивий морський птах. Роздуваючи яскраво-червоний зоб, фрегат літає в повітрі на крилах довжиною 2.5 метри. При цьому важить він всього 1.5 кг. Таке співвідношення розміру крил і ваги фрегата дає йому можливість ширяти годинами над водною поверхнею, а також демонструвати в повітрі всілякі трюки.

Слайд 3

Фрегат Хоча фрегати і проводять багато часу над водою, плавати вони не люблять, так як їх пір’я слабо змащене жиром і швидко намокає. Лапи у птаха маленькі і мало пристосовані до плавання. Фрегати завжди тримаються недалеко від берега, тому їх поява в небі сигналізує морякам про те, що земля зовсім близько.

Слайд 4

Особливості пристосування Найчастіше фрегати  зустрічаються в районі екватора. За це їх прозвали «дітьми сонця». Вони перші зустрічають моряків, коли ті в океані перетинають екватор. В Полінезії фрегатів використовували, а може бути, і зараз використовують, як поштарів, приблизно так як у нас поштових голубів.

Слайд 5

СПОСІБ ЖИТТЯ Фрегати тримаються неподалік від своїх гніздових колоній, не залітаючи далеко в море. Це моногамні птахи. Вони гніздуються на малонаселених островах і на пустинних берегах материків. Гнізда поміщають на низьких деревах, кущах або на землі. Як будівельний матеріал вони використовують гілки, пір'я і кістки, їхні гнізда знаходяться поблизу колоній інших птахів, у яких вони відбирають здобич. 

Слайд 6

СПОСІБ ЖИТТЯ У фрегатів гострий зір. Вони помічають з великої висоти навіть маленьку рибку. Фрегати можуть годинами летіти за дельфінами або акулами, коли ті полюють на летючих риб. Тільки риба з’явиться на поверхні, птиця спритно її ловить і злітає вгору.

Слайд 7

СПОСІБ ЖИТТЯ Фрегат зовсім безпомічний на землі, і тільки сильний порив вітру може допомогти йому злетіти. Тому ці птахи селяться на високих деревах, звідки легко можна піднятися в повітря. Там же фрегати і будують свої гнізда.

Слайд 8

Особливості живлення Фрегати - справжні морські розбійники. У період гніздування їжу для пташенят вони добувають, відбираючи її в інших птахів.   Вони переслідують сусідів, що повертаються з полювання, іноді б'ючи їх сильним дзьобом у хвіст. Коли птах відригує здобич, фрегат негайно підхоплює її, не даючи впасти у воду.  

Слайд 9

Особливості живлення Поза періодом гніздування фрегати харчуються літаючими рибами. Полюють вони також і на медуз, молюсків, рачків, восьминогів, яких вони збирають з поверхні води. Молоді фрегати ширяють над гніздами і скльовують пташенят свого ж виду або викрадають пуховичків крячків і поїдають їх до 8-10 особин на день. 

Слайд 10

Розмноження У період гніздування самці привертають увагу самок, роздуваючи свої великі горлові мішки інтенсивно-червоного кольору. На відміну від інших птахів, вони не влаштовують поєдинків. Іноді декілька самців сидять поруч, надаючи самці можливість вибору. Самець намагається звернути на себе увагу самки, що наблизилася, шелестом пір'я і клацанням дзьоба.   

Слайд 11

Розмноження Гнізда фрегатів - це величезні споруди з гілок, побудовані на деревах, у кущах або, в окремих випадках, на камінні. Гнізда фрегатів - це величезні споруди з гілок, побудовані на деревах, у кущах або, в окремих випадках, на камінні. Самка відкладає 1-2-3 яйця, які пара висиджує по черзі.

Слайд 12

Розмноження Спочатку пташеня позбавлене пуху і його постійно обігріває дорослий птах. У 4-5 місячному віці пташенята вже повністю оперені і відрізняються від дорослих птахів тільки білим кольором голови. 

Слайд 13

Розмноження Птахи вигодовують їх протягом 5-6 місяців. Після виходу з гнізда молоді фрегати збираються разом і навчаються літати. Батьки ще деякий час продовжують піклуватися про молодняк. 

Слайд 14

Фрегат – птах-красень

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія