X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Досліди над головоногими молюсками"

Завантажити презентацію

"Досліди над головоногими молюсками"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Досліди над головоногими молюсками Приготував Учень 8-Б класу КНВК Воротинцев Артем

Слайд 2

Вчені вивчали реакцію восьминогів на телевізор. Восьминогів розташовували у акваріум перед яким був розташований телевізор. Три відео фрагменти , які їм показували (краб, що рухається по дну , восьминіг, що пливе і пластикова пляшка на хвилях), викликали у створінь бурхливу , але абсолютно різну реакцію.

Слайд 3

Якщо при вигляді краба більшість молюсків робили однозначні спроби атакувати монітор , то при вигляді побратима восьминоги висловлювали весь спектр емоцій. Деякі намагалися залякати противника , інші змінювали забарвлення тіла або навіть забивалися в інший кут акваріума. Пластикова пляшка викликала тривогу лише у особин , що раніше не бачили такий предмет , однак лише через кілька днів і вони почали її ігнорувати.

Слайд 4

Як плаває восьминіг?Надми повітряну кульку і пальцями затисніть її. Відпусти кульку. Вона полетить від тебе, так як буде здуватися. Отже, тепер ми знаємо . Як і повітряна кулька, здувши, летить у повітрі, так і восьминіг плаває в океані. Він всмоктує воду і видуває її назад через отвір, який знаходиться під його головою. Сила виштовхнутою води рухає восьминога вперед.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія