X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Черешня

Завантажити презентацію

Черешня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему «Черешня»

Слайд 2

Дерево черешні

Слайд 3

Дерево черешні

Слайд 4

Черешня або Вишня пташина  - деревовидна рослина із родини Розові, до 10 м і вище, інколи зустрічаються дерева понад 30 м, наприклад, в лісах під Києвом. Вишня пташина - найдавніша із форм вишні. Вважають, що вона була відома уже за 8000 р. до н. е. в Анатолії та Європі - на території сучасних Данії та Швейцарії. черешня

Слайд 5

історія назви Невелике містечко Керасунт між Фарнакією і Трапезундом  прославилося вишнями. Саме там їх вперше зустріли римляни, давши назву «керасунтських плодів» - cerasi. Звідси італійське ciliega, французьке cerise, іспанське cereza, португальське cereja, німецьке Kirsche, англійське cherry, російське «черешня».

Слайд 6

Характерною особливістю черешні є наявність пагонів двох типів: брахібласти і ауксібласти.  Кора у молодому віці коричневого, червонуватого або сріблястого кольору, з численними смугами, тривалий час покрита коричневими сочевичками, а іноді може лущитися поперечними тонкими плівками. Пагони черешні

Слайд 7

Черешневі Бруньки Для черешні характерні три типи бруньок:  генеративні; вегетативні;  змішані.  Вони відповідно розміщуються на плодових і ростових пагонах.

Слайд 8

Листок черешні Листя коротко загострені, обернено-яйцевидної, подовжено-яйцевидної або еліптичної форми, пилчасті, злегка зморшкуваті.  Черешки з двома залозками біля основи пластинки, довжиною до 16 см.

Слайд 9

Цвіт черешні

Слайд 10

Будова квітки черешні Будова квітки черешні традиційна для родини: вона правильна, 5-пелюсткова, тичинок безліч, маточка одна.

Слайд 11

запилення черешні Для запилення квіток потрібна посадка не менше 2-3 дерев.

Слайд 12

плід Плід - солодка, куляста або злегка серцеподібна чорна, жовта або червона кістянка, у дикорослих дрібніша, ніж у культурних, до 2 см в діаметрі. Плоди черешні мають до 17 % цукру та до 1,1 % органічних кислот Цвіте черешня в кінці березня - початку квітня, плодоносить з другої половини травня.

Слайд 13

плід Плоди черешні містять органічні кислоти, цукри, (фруктозу, глюкозу), вітаміни С, А, B1, B2, Е, РР, мікроелементи (Fe), макроелементи (K, Ca, Mg та інші), пектинові речовини, а також антоціани – речовини із групи флавоноїдів. Плоди черешні високо ціняться за приємний солодкий смак. Їх використовують у свіжому вигляді; вони придатні також для різних видів переробки: отримання соків, компотів, плодового вина, варення та джемів.

Слайд 14

Дозрівання плоду Дозрівання плодів триває два-три тижні

Слайд 15

Черешня-медонос Черешня - цінний квітнево-травневий медонос, що дає бджолам нектар, пилок-обніжжя і клей-прополіс.  Медопродуктивність досягає 35 кг з гектара насаджень.

Слайд 16

Черешня в медицині Сучасна медицина визнає за черешнею немало лікувальних властивостей.  Завдяки багатому набору вітамінів та мікроелементів, черешня рекомендується як протинабряковий, судиннозвужуючий, жовчогінний, сечогінний засіб. Особливо корисна вона при ревматичних захворюваннях. 

Слайд 17

Черешня

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія