X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова квіткової рослини. Вегетативні й генеративні органи

Завантажити презентацію

Будова квіткової рослини. Вегетативні й генеративні органи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будова квіткової рослини. Вегетативні й генеративні органи

Слайд 2

1. Як слід готувати препарат? 2. Як ви можете довести, що клітини в рослині живі? 3. Які типи рослинних тканин ви знаєте?

Слайд 3

Основні органи вищих рослин Орган Особливості будови Пагін Основний, наростаючий верхівкою орган рослин, що складається з ряду повторюваних однорідних елементів. До складу пагона входять стебло, листки і бруньки Стебло Вісь пагона, що виконує механічну і провідну функції Листок Бічний, зазвичай сплощений орган рослини, що виконує функції фотосинтезу Брунька Зародок пагона Корінь Основний, наростаючий верхівкою орган рослин, кінчик якого завжди закритий кореневим чохликом. Основною функцією кореня є прикріплення рослини й забезпечення її водою й мінеральними речовинами Квітка Генеративний орган покритонасінних рослин, до складу якого зазвичай входять квітконіжка, квітколоже, оцвітина, тичинки, маточки

Слайд 4

Орган - частина організму, яка виконує одну або кілька специфічних функцій і має певну будову. Вегетативні органи - органи рослин, служать для підтримання індивідуального життя рослини (наприклад, пагін, корінь). Генеративні органи - органи рослин, які пов’язані з функцією статевого розмноження (наприклад, квітка, насіння, плід).

Слайд 5

Будова рослини Пагін Корінь Квітка Листок Стебло

Слайд 6

1 - плід; 2 - насіння; 3 - квітка; 4 - листок; 5 - стебло; 6 - корінь

Слайд 7

Будова квітки

Слайд 8

На які частини ділиться тіло вищих рослин? Які органи рослин називають вегетативними? Які органи рослин називають генеративними? Що таке пагін? Що таке корінь? Що таке лист? Що таке стебло? ?

Слайд 9

Підписати назви частин тіла рослин

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія