X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Археоптерикс

Завантажити презентацію

Археоптерикс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Археоптерикс Вперше людина побачила істоту, що нагадує напівптаха-напівплазуна.

Слайд 2

Відкриття Відкриття перших окам'янілостей археоптерикса в 1860 році потрясло науковий світ

Слайд 3

Характеристика Основні дані:  РОЗМІРИ  Довжина: 35 см.  Маса: близько 300-400 г.  РОЗМНОЖЕННЯ  Період гніздування: ймовірно, протягом усього року.  Інкубаційний період: сучасні птахи таких самих розмірів насиджують яйця близько 4 тижнів.  СПОСІБ ЖИТТЯ  Середовище проживання: тропічні джунглі.  Їжа: можливо, комахи, в основному жорсткокрилі і бабки.  Звички: жив на землі, можливо - на деревах, літав погано або взагалі не літав.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Будова БУДОВА СКЕЛЕТА АРХЕОПТЕРИКСА    Археоптерикс в основному нагадує дрібних динозаврів, але у нього помітні і риси, властиві птахам. Для порівняння - скелет голуба.     Щелепи: археоптерикса нагадують пташиний дзьоб, але на них були гострі зуби.     Скелет археоптерикса нагадує скелет дрібних динозаврів: у нього такий самий довгий хвіст і схожа будова черепа. Проте є відмінність у будові лицьових кісток.     Ключиці: зрощені, що властиво тільки — птахам. Але немає доказів того, що археоптерикс літав.     Три пальці з кігтями: на кожному крилі. Кігті археоптериксові, як кажанам, були потрібні для лазіння по деревах.     Типові лапи птахів з одним пальцем, направленим назад. 

Слайд 8

Найбільш подібний сучасний птах-це гоацина.

Слайд 9

ДЕ Й КОЛИ ЖИВ ?? На цей час знайдено 6 окам'янілостей археоптерикса. Всі - в Баварії. У часи, коли жили археоптерикси, територія Німеччини була частиною континенту, що виглядав абсолютно інакше, і знаходилася в тропіках. На основі геологічного визначення віку сланців, в яких були знайдені скам'янілості, стало відомо, що археоптерикс жив у Верхньоюрському періоді, тобто близько 150 мільйонів років тому.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія