X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велемир (Віктор) Хлєбніков(1885 – 1922)

Завантажити презентацію

Велемир (Віктор) Хлєбніков(1885 – 1922)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велемир (Віктор) Хлєбніков (1885 – 1922)

Слайд 2

Слово про поета “Председатель Земного шара” -Велемир Хлєбніков народився в 1885 році в Астраханській губернії. Часто подорожував по Росії. Поет – експериментатор, шукач, наділений особливим почуттям до слова. Маяковський назвав його «Колумбом новых поэтических метериков».

Слайд 3

«Заклятие смехом» О, рассмейтесь, смехачи! О, засмейтесь, смехачи! Что смеются смехами, что смеянствуют смеяльно, О, засмейтесь усмеяльно! О, рассмешищ надсмеяльных — смех усмейных смехачей! О, иссмейся рассмеяльно, смех надсмейных смеячей! Смейево, смейево, Усмей, осмей, смешики, смешики, Смеюнчики, смеюнчики. О, рассмейтесь, смехачи! О, засмейтесь, смехачи!

Слайд 4

«Кузнечик» Крылышкуя золотописьмом Тончайших жил, Кузнечик в кузов пуза уложил Прибрежных много трав и вер. «Пинь, пинь, пинь!» — тарарахнул зинзивер. О, лебедиво! О, озари!

Слайд 5

Хлєбніков і Україна В літку Хлебніков мандрував по Росії, відвідав Київ, Харьків, Таганрог, Царицин и Астрахань, а в напочатку жовтня повернувся до Петрограду, де поселився у Дмитра Петрівського.

Слайд 6

Маніфест футуристів та збірка віршів Хлєбнікова

Слайд 7

Футуризм Авангардистська течія у мистецтві та літературі, яка виникла у Італії. Його розвиток відбувався за умов складної взаємодії чотирьох угруповань: одна з яких “ Гілея” (кубофутуристи) – В. Хлєбніков, брати Д. і М.Бурлюки, В. Маяковський.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія