X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стівен Пол Джобс"

Завантажити презентацію

"Стівен Пол Джобс"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стівен Пол Джобс (24 лютого 1955 - 5 жовтня 2011), відомий як Стів Джобс – американський підприємець і винахідник. Був співзасновником, головою ради директорів і головним керуючим корпорації Apple.

Слайд 2

Біографія Стівен Джобс народився 24 лютого 1955 в містечку Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Його дитинство і юність пройшли там же, у прийомній сім'ї Пола і Клари Джобс, яким був відданий на виховання. У школі, захопившись електронікою і тяжіючи до спілкування зі старшими хлопцями, Джобс знайомиться із Стівом Возняком, своїм майбутнім колегою по компанії Apple. Перша їхня спільна робота межувала з хуліганством: два Стіва змайстрували BlueBox ( «Синя коробка») - пристрій, що дозволяло здійснювати безкоштовні телефонні дзвінки на далекі відстані. Згодом, згідно з легендою, на основі тієї ж схеми вони побудували перший спільний бізнес. Возняк виготовляв ці пристрої під час свого навчання в Берклі, а Джобс, будучи учнем старших класів, займався їх продажем.

Слайд 3

Стів Джобс і Стів Возняк (1976) Стівен Джобс і Стівен Возняк стали засновниками компанії «Apple». Займалася виробництвом комп'ютерів власної конструкції, вона була заснована 1 квітня 1976, а зареєстрована офіційно на початку 1977 року. Автором більшості розробок був Стівен Возняк, тоді як Джобс виступав маркетологом.

Слайд 4

Стів Джобс і Стів Возняк (1978)

Слайд 5

Apple II Першим персональним комп'ютером, який представили Стів Джобс і Стів Возняк, був Apple I за ціною 666 доларів 66 центів. У наслідку був створений новий комп'ютер Apple II. Успіх комп'ютерів зробив Apple ключовим гравцем ринку персональних комп'ютерів. У грудні 1980 р. відбулася перша публічна продаж акцій компанії (IPO), що зробило Стіва Джобса мульти-мільйонером.

Слайд 6

Комп’ютери Apple Macintosh На початку 1980-х років Джобс був одним з перших, хто побачив комерційний потенціал керованого мишею графічного інтерфейсу користувача, що призвело до створення Macintosh.

Слайд 7

Джобс передає екземпляр першого Macintosh директору німецького музею Отто Мейру (1985)

Слайд 8

Pixar Animation Studios Під керівництвом Джобса Pixar випустила такі фільми, як «Історія іграшок» і «Корпорація монстрів» та ін Спочатку створювалася як розробник високоякісного графічного апаратного забезпечення.

Слайд 9

Джобс і iMac, найбільш продаваний комп'ютер на ринку (1999) У 1996 році Apple оголосила, що купить NeXT, тим самим повернувши Джобса в компанію, яку він заснував. У 1997 р. Стів Джобс стає тимчасовим виконавчим директором Apple. У 2000 р. з назви посади Джобса зникло слово «тимчасовий»

Слайд 10

Презентація червоного iMac в Сан-Франциско (1999)

Слайд 11

Перший іPod (2001) Неймовірно компактний і портативний музичний плеєр оснащений кнопками, з вбудованим FM-радіо, крокоміром, кріпленням і безліччю інших функцій.

Слайд 12

Перший iPhone (2007) iPhone - лінійка чотирьохдіапазонний мультимедійних смартфонів, розроблена корпорацією Apple. Смартфони поєднують в собі функціональність плеєра iPod, комунікатора та інтернет-планшета.

Слайд 13

Перший iPad (2010) iPad - інтернет-планшет, що випускається компанією Apple. Пристрій був представлений на презентації в Сан-Франциско Стівом Джобсом 27 січня 2010.

Слайд 14

24 серпня 2011 Джобс оголосив про те, що він залишає посаду генерального директора Apple Inс., Оскільки більше не може "відповідати своїм обов'язкам і очікуванням". 5 жовтня 2011 Джобс помер. Причиною смерті стала зупинка дихання, викликана злоякісною пухлиною підшлункової залози Похорон Джобса пройшли 7 жовтня, причому їх місце було залишено в таємниці.   Джобс був одружений. У нього залишилося четверо дітей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія