X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мацуо Басьо

Завантажити презентацію

Мацуо Басьо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мацуо басьо

Слайд 2

японський поет періоду Едо. Традиційно вважається одним з найвизначніших поетів хайку, а також найвідомішим поетом Японії періоду Едо.

Слайд 3

Басьо почав писати поезію у ранньому віці і після самоінтеграції у інтелектуальний зміст епохи Едо, він став добре відомим за межами Японії. Поет заробляв собі на життя вчителюванням, але відсторонювався від міського громадського життя та літературних кіл, і був схильний часто подорожувати Японією

Слайд 4

Місце в провінції Іґа, в якому, як вважається, народився Басьо

Слайд 5

Мацуо Басьо народився 1644 року в кварталі Акасака містечка Уено провінції Іґа. Окрім Басьо родина мала 5 дітей. Після смерті батька в 1656 році останній став головою роду.

Слайд 6

За переказами, Басьо розпочав складати вірші на службі. Він підписувався своїм дорослим ім'ям «Мунефуса». Перші юнацькі вірші Басьо були складені 1662 року й опубліковані в Кіото двома роками поспіль.

Слайд 7

Повернувшись в Едо, взимку 1691 року, Басьо поселився у своїй третій «банановій хатинці», також спорудженій за сприянням його учнів. Однак на цей раз він був не самотній, а взяв з собою племінника і його подругу, які щойно оговталася від хвороби.

Слайд 8

Перебуваючи в постійному неспокої він писав одному своєму другові, що «стурбований іншим, я не маю спокою». Останній раз Басьо залишив Едо влітку 1694 року проводячи час в Уено та Кіото до свого прибуття в Осаку. Там він помер від шлункового захворювання в оточенні своїх учнів.

Слайд 9

На честь Мацуо Басьо названо кратер на Меркурії.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія