X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ілля Репін"

Завантажити презентацію

"Ілля Репін"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ілля Репін

Слайд 2

Ілля Юхимович Рєпін (24 липня - 29 вересня 1930) — російський художник-реаліст українського походження. Народився у Чугуєві, Україна, походить з родини військового поселенця. Хлопцем навчався у місцевій іконописній майстерні. У 20 років подався до столиці Російської імперії — Санкт-Петербургу. З 1863 року в Петербурзькій малювальній школі, у 1864-71 роках — у Петербурзькій Академії Мистецтв, яку закінчив з золотою медаллю і відбув у студійну подорож до Італії та Франції.

Слайд 3

Портрет матері Портрет батька

Слайд 4

Життя і творчість Іллі Юхимовича тісно були пов'язані з Україною . Художник знав українську мову та історію українського народу. Він був членом журі комісії зі спорудження пам'ятника Т. Шевченку. Незадоволений рішенням комісії , вийшов з її складу , як і деякі українські художники. Ілля Юхимович особисто зробив кілька чернеток проекту пам'ятника , оскільки високо цінував особистість Шевченка , називаючи його « апостолом свободи». Для цього Рєпін написав аквареллю «Прометея» з поеми Шевченка «Кавказ». Також він став членом - засновником Товариства з охорони пам'яток Т. Шевченка , статут якого не був затверджений урядом.

Слайд 5

«Мужик з поганим Портрет Володимира оком» Васильовича Стасова

Слайд 6

Портрет Єлизавети Портрет письменника Мамонтової Івана Сергійовича Тургенєва

Слайд 7

Паризьке кафе

Слайд 8

«Іван Грозний і син його Іван»

Слайд 9

“Українська хата”

Слайд 10

«Запорожці пишуть листа турецькому султану»

Слайд 11

«Бурлаки на Волзі»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія